Príďte do Hotela Lomnica na svetovo úspešnú divadelnú komédiu OCKO

Príďte do Hotela Lomnica na svetovo úspešnú divadelnú komédiu OCKO

Hotel Lomnica si pre svojich návštevníkov pripravil zaujímavý divadelný program. Priamo v hoteli si budú môcť pozrieť známe komediálne predstavenie s názvom OCKO, ktoré zbiera úspechy na divadelných doskách po celom svete.

Svoje brilantné herecké schopnosti v ňom predvedie známy komik Roman Pomajbo, a preto je dobrá zábava celkom iste zaručená. Ak chcete vedieť, ako sa dá zvládnuť rodinný život s humorom, táto komédia vám ponúkne niekoľko hravých tipov. Budete sa smiať, ale aj plakať zároveň. Vtipná spoveď muža, ktorý je novopečeným otcom, ponúka veselý príbeh. Ten dosvedčí, že rovnaké pocity zdieľajú mnohí z nás a sú celkom prirodzené. Tí, ktorí deti ešte nemajú, alebo im už odrástli, si iste počas predstavenia zaspomínajú na podobné veselé momenty.

Kto chce zažiť podvečer plný zábavy a smiechu, nech teda príde do Hotela Lomnica na Veľkonočnú nedeľu, 16. apríla 2017. Predstavenie sa odohrá v konferenčnej miestnosti hotela a začína sa o 16:00. Lístok za cenu 10 eur si môžete kúpiť na recepcii hotela. Komédia je vhodná pre publikum od 15 rokov a vítaní sú aj návštevníci, ktorí nie sú ubytovaní v hoteli. Kapacita miest je však obmedzená, a preto odporúčame zabezpečiť si lístky čo najskôr.

Do pozornosti dávame aj možnosť využiť hotelových animátorov, ktorí v čase predstavenia pripravia deťom zaujímavý program. A tak si ich rodičia môžu divadlo vychutnať bez obáv o svoje ratolesti.

 

Autor: Bjarni Haukur Thorsson
Réžia: Eduard Kudláč
Dramaturgia: Darina Abrahámová
Hrá: Roman Pomajbo

 

HL_Ocko_A3

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.