Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.

Vášnivá
symfónia chutí

Gastronómia, s ktorou rastie apetít

Dravosť, srdce a vášeň k špičkovej gastronómii. Slová, ktoré najlepšie vystihujú prípravu pokrmov v Hoteli Lomnica, siahajúcu až do dávnej histórie Rakúsko-Uhorska. Spoznajte kúzlo vyberaných chutí, kvalitnej kávy, dezertov a špeciálnych vín, do ktorých vás najlepšie zasvätí Reštaurácia Sissi, Reštaurácia a vináreň Franz Josef či famózna Kaviareň Mozart.

Logo

Kaviareň s terasou a výhľadom na Lomnický štít ponúkne posedenie pri káve a cukrovinkách vlastnej výroby.

Viac informácií
promo
Logo

Fine dining, sezónnosť, čerstvosť, degustačné menu spojené s kvalitným vínom, profesionálna obsluha, individuálny prístup.

Viac informácií
promo
Logo

Reštaurácia s vinárňou pod historickými klenbami vás privíta so svojím tradičným rakúsko–uhorským menu a skvelými vínami.

Viac informácií
promo

Zažite niečo nové

VEČERA

5-chodové degustačné menu

VEČERA

3-chodové degustačné menu

Špičkové a lokálne suroviny

Gastronomický koncept bol už od prvopočiatkov navrhnutý tak, aby splnil aj tie najnáročnejšie očakávania. Za múrmi troch štýlových priestorov sa preto spája originalita s kvalitou, k čomu nám výrazne dopomáha najmä výber čerstvých, sezónnych a lokálnych surovín. Na dokonalú súhru vín a menu prísne, ale s láskou dohliada vášnivý tím profesionálov, ktorí vo svojom kuchárskom a someliérskom umení prelínajú tradíciu spojenú s invenciou.

Kuchyňa pod taktovkou profesionálov


Srdcom našej filozofie je byť divoký ale zároveň aj kultivovaný. Staráme sa o tradície ale snažíme sa ich aj obnoviť a dať im našu tvár. Sme dôkladní v tom čo robíme so štipkou hravosti a ambicióznosti. Naša kuchyňa je všestranná, regionálna a inšpirovaná celým svetom. Sledujeme cyklus ročných období a reč prírody. Neustále skúmame a rozvíjame naše schopnosti, nové techniky a prísady.

Symfónia chutí Darujte 3 chodovú degustačnú večeru.
Zistiť viac
Symfónia chutí Darujte 3 chodovú degustačnú večeru s wine pairingom.
Zistiť viac
Symfónia chutí Darujte 5 chodovú degustačnú večeru.
Zistiť viac
Symfónia chutí Darujte 5 chodovú degustačnú večeru s wine pairingom.
Zistiť viac

Priestor na pôžitok

Vychutnať si jedlo všetkými zmyslami je snom, azda každého milovníka kvalitnej kuchyne, a tak starý známy výrok: „S jedlom rastie chuť,“ platí v priestoroch Hotela Lomnica dvojnásobne. Výnimočné potešenia v podaní poctivých raňajok zo slovenských produktov, bufetových stolov, cez výber voňavej kávy a vynikajúcich dezertov, až po večery strávené v neopakovateľnom prostredí reštaurácie či vinárne, vám privodia dych berúce momenty, ako vystrihnuté z filmu.

ikona Poctivé raňajky zo slovenských produktov

Na raňajkách vás radi privítame kedykoľvek v časoch 7.00 – 11.00 hod. Nemusíte sa tak prispôsobovať hotelu. Hotel Lomnica sa prispôsobí vám.

ikona Harmónia chutí

Uvedomujeme si, že v Hoteli Lomnica nehľadáte iba jedlo, ale dokonalo premyslený súzvuk chutí a vôní. Tie sme pretavili do jedinečného výberu jedál a dezertov, ktoré vám s láskou pripraví náš šéfkuchár. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, si môžete byť istí, že budete príjemne prekvapení.

ikona Večerné posedenie s atmosférou

Odmeňte sa kvalitným vínom alebo cigarou v neopakovateľnej atmosfére pod historickými klenbami našej vínnej pivnice. Zabudnite na starosti a doprajte si čas na pokojný rozhovor alebo obdivovanie umeleckých diel priamo v jej priestoroch.