Späť na blog

24. marca to prepukne!

V Reštaurácii s vinárňou Franz Josef totiž odštartuje jarná šnúra fantastických večerov, ktoré budú,
ako už napovedá ich názov,  nielen o víne.
Pätica charizmatických pánov predstaví počas štyroch nezabudnuteľných večerov tri  originálne nápoje.
Odhaľte spolu s nami nekonečné množstvo príbehov, ktoré sa skrývajú v chuti každého z nich.

Milovníci vína si prídu na svoje ako prví, a to 24. marca. Do tajov výroby, ktoré starostlivo opatrujú už štyri generácie Bertovcov, nás zasvetia bratia Matúš a Lukáš. Prezradia vám napríklad to, ako vznikalo ich vinárstvo a koho odtlačky zdobia etikety fliaš. Počas degustácie najvzácnejších plodov ich práce, vás pobavia súrodeneckými zážitkami a príbehmi priamo z viníc. 

Záver jarnej šnúry bude patriť klasikom. Na svoje si prídu všetci milovníci tradičných ležiakov československého typu,23. júna. Svoju prácu a výsledok výroby nám odprezentuje prvý slovenský pivný someliér Jozef Sivák. Odhalí aj päť základných ingrediencií, ktoré sú nevyhnutné pre výrobu výnimočného piva, akým ERB nepochybne je. Degustácia vín je populárna a rozšírená. Zažili ste však originálnu analýzu chutí piva? Nie? Tak na čo čakáte!

Pánsku spoločnosť doplní hlavný someliér Selaví Miroslav Balla a svojou krásou a šarmom vyváži pôvabná moderátorka LeRa.
Tešiť sa môžete aj na zaujímavý sprievodný program a špeciálne prekvapenia.

 
Ak patríte medzi tých, ktorí radi spoznávajú všetkými zmyslami, tak sa pridajte k nám a buďte súčasťou W.I.N.E. TALKSHOW v Hoteli Lomnica.

Začiatok: vždy o 20:00
Cena:  49 € / osoba
Miesto: Vináreň s reštauráciou Franz Josef v Hoteli Lomnica

 Predaj a rezervácie:
 reception@hotellomnica.sk   +421 52 285 350

Počet miest je obmedzený.


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.