Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Wellness Valéria

Oddajte sa relaxu a cisárskej inšpirácii vo Wellness Valéria

Cisárovná Sissi bola známa tým, že vnútornú i fyzickú rovnováhu hľadala v prírode a kúpeľoch naprieč celým Rakúsko-Uhorskom. Poznanie o sile prírody a starostlivosti o telo od detstva vštepovala svojej najobľúbenejšej dcére Valérii. Tá ju odmalička sprevádzala na cestách za vnútornou i vonkajšou krásou. Valéria bola vychovávaná v duchu princípov, ktoré boli na tú dobu extravagantné a novátorské. Vďaka pozitívnemu vzťahu k pohybu a starostlivosti o telo a dušu sa tešila dobrému zdraviu a kondícii.  

Pozrieť brožúru o wellness Valéria (PDF, 3MB)

Sila bylín a rituálov a profesionálnej starostlivosti

Telo a myseľ sa pod vplyvom vonkajšieho prostredia občas dostanú do nerovnováhy. Každý organizmus je jedinečný, a preto si vyžaduje individuálny prístup. Kľúč k voľbe ideálnej starostlivosti a k dosiahnutiu žiadaného efektu vyberáme spoločne s vami počas odbornej konzultácie. Potrebujete povzbudenie, harmonizáciu alebo uvoľnenie? Na ceste za rovnováhou využívame silu prírodných bylín, profesionálnych masážnych techník a poznatky z komplexnej wellness starostlivosti. Pre dokonalý komfort a pôžitok z rituálov a masáži vás pozývame do novej tichej zóny, v ktorej si vychutnáte nerušenú pohodu a relax.  


Pozrite si kompletný cenník

Stiahnuť cenník (PDF, 1MB)

Vitajte vo wellness centre Hotela Lomnica

Pozývame Vás na prehliadku našich priestorov, hoci skutočný zážitok u nás si môžete vychutnať najlepšie, keď nás navštívite osobne.