Nezabudnuteľný oddych

Životobudič pre váš organizmus


Wellness centrum Hotela Lomnica je príjemným miestom, ktoré blahodarne pôsobí nielen na telo, ale tiež na dušu. Útulná relaxačná oáza je sčasti zasadená do historickej časti hotela a plne vybavená moderným zariadením, ponúkajúca širokú škálu procedúr a komplexných služieb podľa aktuálnej sezónnej ponuky. S istotou v nej naberiete potrebnú energiu, oslobodíte svoje myšlienky a užijete si nesmiernu pohodu.

Čarovný únik od reality

promo image
promo logo

Starostlivosť o krásu

viac o beauty salóne
promo image
promo logo

Čas na zmenu?

viac o kaderníctve

Profesionálny wellness tím

Snažíme sa postarať najmä o to, aby vaša návšteva wellness centra bola uvoľňujúca a aby ste odchádzali ako znovuzrodení. Keďže vieme, že dokážete oceniť tú najvyššiu kvalitu služieb, náš wellness tím si na tom dáva záležať. Radi vás privítame v priestoroch wellness centra Prvej dámy alebo na masáži či vybranej procedúre, ktoré vám dodajú druhý dych.

Navštívte oázu Prvej dámy

Blahodarná klíma na imunitu

Nadmerná psychická a fyzická záťaž, nedostatok odpočinku či znečistené životné prostredie. Ak hľadáte rady, ako si vypestovať väčšiu odolnosť organizmu proti negatívnym vplyvom, ponúkame vám priamu odpoveď. Wellness centrum v horskom prostredí či procedúry a masáže po konzultácii s našimi odborníkmi zaručene uvoľnia vašu psychiku a zbavia ju negatívnych emócií. Blahodarným miestom na relax sú tiež dve vírivky – vonkajšia vírivka s oddychovou zónou a vnútorná vírivka s privátnou zónou.

Ponuka procedúr a masáží

Prečítajte si viac o našom wellness centre a pozrite si ponuku pocedúr a masáží

Pozrieť ponuku wellness centra (pdf)

Odporúčame tieto skrášľujúce a relaxačné procedúry

Špeciálna letná ponuka

Chcete obdarovať?

Kombinácia rozprávkového relaxu a starostlivosti o krásu
v hodnote 60 €

Viac o ponuke

Darujte zážitok z profesionálnej starostlivosti a oddychu
v hodnote 120 €


Viac o ponuke

Jedinečná kombinácia beauty a wellness procedúr
v hodnote 200 €

Viac o ponuke

Vitajte vo wellness centre Hotela Lomnica

Pozývame Vás na prehliadku našich priestorov, hoci skutočný zážitok u nás si môžete vychutnať najlepšie, keď nás navštívite osobne.