Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Symphony Night 2019

Akcia sa uskutoční 28.júla 2019 o 19:30 .

Hviezdou večera bude Ondřej Gregor Brzobohatý a Big Band

Tak ako minulé ročníky ani ten štvrtý nebude programom zaostávať. Atmosféru pred Hotelom Lomnica rozvibruje energia českého speváka Ondřeja G. Brzobohatého s Big Bandom, ale aj trojica šarmantných dám – Andrea Zimányiová, Ivana Regešová a Zuzana Gamboa.

Česko-slovenská špička

Veľkolepé vystúpenie z roku 2017, keď Prvá dáma Tatier privítala hudobníka Vojtěcha Dyka, zostalo v pamäti mnohých z nás. Preto si aj tento rok  opäť prenesieme do Tatranskej Lomnice českú scénu. Spomedzi niekoľkých interpretov sme za hlavného headlinera zvolili Ondřeja Gregora Brzobohatého, českého herca, hudobného skladateľa a v neposlednom rade talentovaného speváka. V rámci Symphony Night si v exteriérových priestoroch Hotela Lomnica  (na terase hotela) budete môcť vypočuť jeho dve vystúpenia v sprievode Gustav Brom Big Bandu pod vedením Vlada Valoviča. Odznejú Ondřejove majstrovské skladby, ktoré vo vás vyvolajú nezabudnuteľné emócie. Famózny večerný program odštartujeme o 19.30 hod.


 

Ešte predtým však podujatie otvoria šarmantné dámy Andrea Zimányiová, Ivana Regešová a Zuzana Gamboa. Podujatie je aj tento rok bezplatne prístupné širokej verejnosti, no príjemným spestrením sa stanú tiež VIP vstupenky, ktoré umožnia ich držiteľom osobné stretnutie so všetkými hviezdami tohtoročnej Symphony Night.

Famózny večerný program odštartujeme 28.7.2019 o 19.30 hod.

Vystúpenie je prístupné širokej verejnosti zadarmo.

VIP vstupenky si môžete kúpiť na recepcii Hotela Lomnica alebo online TU.Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.