Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Režisér Dano Dangl Dovolenkoval s rodinou u Prvej dámy Tatier

Známy režisér, scenárista, herec a zabávač Dano Dangl sa pred časom rozhodol pre relax s rodinou a z ruchu veľkomesta si to spolu s ich štvornohým miláčikom namieril priamo do centra Tatranskej Lomnice. Dosýta si užili všetky zážitky, ktoré Prvá dáma Tatier ponúka a nevynechali ani Galériu Lomnica či degustačnú večeru v Reštaurácii Sissi.

Sympatický herec, a najmä zabávač Dano Dangl, ktorý je všestranným umelcom, premiérovo vyskúšal kvality Hotela Lomnica. S celou rodinou sa vydali na dovolenku do hôr a užili si nielen krásy Lomnického štítu, okolitú prírodu, ale predovšetkým všetky zážitky, ktoré náš hotel ponúka. Najviac však rodáka z Bratislavy fascinovali dve galérie či umelecké dielo od Laluhu, ktoré mal umiestnené priamo vo svojom apartmáne.

Na záver celého ich pobytu však všetko toto nadšenie predbehol zážitok z osemchodovej degustačnej večere, ktorú s rodinou absolvoval u šéfkuchára Tomáša Levého.

„Musím povedať, že som hrdý, že na Slovensku existuje hotel takéhoto typu, a hlavne ľudia, ktorí sú v ňom, lebo oni ho tvoria. Degustačné menu bolo v Reštaurácii Sissi brilantné!
Kuchár je génius. Budem šíriť dobré meno aj ďalej,“ skonštatoval nadšene pán Dangl.

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.