Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Noc múzeí a galérií

Každá návšteva Hotela Lomnica je očarujúcou prechádzkou do minulosti. Túžite však odhaliť viac než to, čo je dovolené našim bežným návštevníkom?

V tom prípade si do svojho diára zapíšte termín 18. máj, keď Hotel Lomnica nanovo prežije svoj príbeh vzniku, rozkvetu, pádu i znovuzrodenia. Sľubujeme, že Vám pritom budú behať zimomriavky po chrbte.
Horíte nedočkavosťou? Chcete sa dozvedieť viac?

Tí, ktorí poznajú Prvú dámu Tatier vedia že, svoje brány otvára širokej verejnosti. Noc z 18. na 19. mája bude však niečím výnimočná.
 
Legendárny príbeh Hotela Lomnica

Ožije výkonmi hercov priamo pred Vašimi očami. Osem žánrovo rôznorodých scén Vás nielen rozosmeje, dojme, no predovšetkým prekvapí. Mala cisárovná Sissi tajnú lásku? Čo sa odohralo v jednom z historických apartmánov? Straší duch staviteľa hotela v parnej saune hotelového wellness? A čo sa skrýva za číslom 80 v názve pánskeho klubu? To všetko Vám odhalíme atraktívnou divadelnou formou.

Jedinečný zážitok si môže vychutnať len obmedzené množstvo návštevníkov. Vstupovať sa bude v skupinkách s maximálnou kapacitou 12 osôb. Predstavenia sa budú konať v štyroch časových intervaloch:
17.00  –  18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
a 21.00 – 22.00 hod.
Vstup je podmienený potvrdenou rezerváciou v presnom čase.  

Lístky si môžete kúpiť na recepcii Hotela Lomnica alebo online TU.
Cena vstupu je 10 €/osoba.


Čaká na Vás bohatý sprievodný program
Počas celého víkendu budete mať možnosť povoziť sa na historických veteránoch. K dispozícii Vám budú šoféri, ktorí Vás povozia okruhom Tatranskou Lomnicou alebo Starým Smokovcom. Jedinou podmienkou je priaznivé počasie. Okružnú jazdu si budete môcť zakúpiť priamo na mieste za zvýhodnenú cenu.

Predlžené otváracie hodiny galérie
Ak ste si doteraz nenašli príležitosť na návštevu aktuálnej výstavy Galérie Lomnica, práve počas Noci múzeí a galérií máte fantastickú príležitosť. V sobotu bude Galéria Lomnica otvorená do neskorej 22.00 hodiny.
K dispozícii Vám budú aj lektorované prehliadky, ktoré budú pri tejto príležitosti ZADARMO. Stačí sa zapísať na jeden z termínov od 15.00 - 22.00 hod., ktoré budú uvedené na recepcii hotela.
Tak ako minulý rok, i tento sme si pripravili materiálne lahôdky pre milovníkov umenia. Svetlo sveta uzrelo pokračovanie cyklu Slovenský príbeh v maľbe. V knižnej novinke Dve podoby slovenského príbehu v maľbe mapuje autor Milan Kvasnička tvorbu dvoch kľúčových osobností povojnovej moderny – Milana Laluhu a Vladimíra Kompánka.
Počas Noci múzeí a galérií si môžete zakúpiť knihu spolu s ostatnými galerijnými darčekmi za zvýhodnenú cenu.


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.