Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

MORE, exkluzívna premiéra nového degustačného konceptu Pavla Tvaroha

Poznáte tie úžasné show, pri ktorých sa Vám tají dych a nedočkavo čakáte, čo príde? Zažili ste už veľa a nič Vás len tak neprekvapí? Hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto je náročný, má vysoké očakávania a vyskúšal už asi všetko?
Príďte sa pozrieť, ochutnať a zažiť nepredstaviteľnú barmanskú show špičkového barmana, ktorého bar navštevujú hviezdy svetových formátov. 

Pavol Tvaroh, Čech, ktorému zahraničná scéna skláňa hlbokú poklonu, prichádza opäť do Hotela Lomnica. Jeho slávne drinky sú na hranici medzi nápojom a jedlom, Mojito servíruje na lístkoch mäty, bublinky zo šampanského Vám položí vedľa pohára a Cuba libre popíjate z tuby dútnika.  

Do Hotela Lomnica prinesie úplne nový degustačný koncept MORE len počas dvoch večerov, 15. a 16. marca. Túto svetovú premiéru doplníme navyše špičkovou gastronómiou Tomáša Levého. Môžete sa tak tešiť na novú formu gastronomického zážitku, v ktorom pôjde o nepredstaviteľné spojenie chutí, servisu a vizuálu. Aj tento krát však zostáva celý koncept utajený až do chvíle, keď sa barmanská šou začne.
 
10 drinkov, 10 pokrmov

Tak ako to býva zvykom v Lounge Bohemia, drinky budú v symbióze s podávanými pokrmami. V Lomnici však dôjde k spojeniu, ktoré bude unikátom. Chute drinkov bude sprevádzať gastronómia Tomáša Levého.
Večer bude výnimočný nielen vďaka tomuto spojeniu, ale aj priestorom, v ktorých sa bude celý zážitok odohrávať. Mixologická šou More bude realizovaná priamo pri bazéne vo wellness centre Hotela Lomnica. Pri vstupe do wellness centra dostanete župan a papuče a záverečný drink si môžete dať vo vírivke. I tento netradičný dress code je ukážkou toho, že pre zážitky s Prvou Dámou neexistujú hranice.

Presvedčte sa sami

Cena: 110 €/osoba (vrátane párovania pokrmov)

Predaj a rezervácie: reception@hotellomnica.sk,
 +421 522 853 500
www.hotellomnica.sk

Zakúpený lístok na premiéru degustačného konceptu Pavel Tvaroh MORE platný pre 1 osobu.
Podmienkou jeho využitia je potvrdená rezervácia s upresnením času. Degustačná večera sa bude konať 15. a 16. marca v nasledovných v troch časových intervaloch.


15. marca

18.30 – 19.30 hod.
19.45 – 20.45 hod.
21.15 - 22.15 hod.

16. marca

17.30 – 18.30 hod.
19.00 – 20.00 hod.
21.00 – 22.00 hod.

Online predaj:
https://bit.ly/Pavel_Tvaroh_15_marca
https://bit.ly/Pavel_Tvaroh_16_marca

Nahliadnite na majstrovstvo Pavla Tvaroha. Pozrite si video zostrih z jeho show LES.

 Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.