Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Leto v Hoteli Lomnica

Vychutnajte si znamenitú atmosféru letných posedení na terase Kaviarne Mozart. Toto leto bude v znamení Jazzu, Swingu a pohodovej zábavy. Prijmite naše pozvanie na spoločné víkendové popoludnia s famóznym hudobným programom. 


Hudobné vystúpenia sú už neoddeliteľne späté s víkendovým programom kaviarne Mozart a ako býva našou letnou tradíciou, okrem zvukovej kulisy klavíra či saxofónu, sme si pre vás opäť pripravili aj hudobné lahôdky.

Hudobné leto odštartujme 28. júla skutočne veľkolepo, štvrtým ročníkom obľúbenej Symphony Night. Terasu kaviarne Mozart obsadí Gustav Brom Big Band, ktorý bude sprevádzať talentovaného a charizmatického Ondřeja G. Brzobohatého. Kombinácia šarmu a silných hlasov v podaní speváčok Andrey Zimányiovej, Ivany Regešovej a Zuzany Gamboa bude ozdobou večera, ktorý odštartujú spoločným vystúpením o 19.30 hod

Viac o Symphony night sa dočítate tu: 

Arpi Farkaš Trio 3. augusta o 18.00
Priamo z prestížnych domácich i zahraničných jazzových festivalov k nám zavíta trio vynikajúcich hudobníkov pod vedením Arpiho Farkaša.

SwinGang 10. augusta o 19.00
Skupina SwinGang je interprétom špecifického  štýlu Jazz Manouche alebo Gypsy Swing, ktorým sa preslávili v 30. rokoch 20. storočia najmä gitarista Django Reinhardt a huslista Stéphane Grappelli. Nechajte sa unášať swingom v ich podaní.
Krátkou hudobnou ukážkou sa môžete naladiť na sobotu 10. augusta už teraz.

Slovak Tango 17. augusta o 18.00
Evergreeny slovenskej populárnej hudby 30. až 50. rokov 20. storočia ožijú v podaní profesionálnych hudobníkov, ktorí tvoria zoskupenie Slovak Tango. Príďte si s nimi zaspievať známe piesne ako Jaj, Zuzka, Zuzička alebo Marína...


Pedagógovia ZUŠ Tatranská Lomnica 24. augusta o 18.00
Hrou na klavíri a flaute vám spríjemnia štvrtú augustovú sobotu učitelia zo Základnej umeleckej školy v Tatranskej Lomnici.

Funny Fellows 30.8.
So skupinou Funny Fellows sa vrátime do 20. – 30. rokov minulého storočia. Vychutnajte si neutíchajúcu dixielandovú náladu a swingovú hudbu v podaní najveselšej hudobnej zostavy Funny Fellows!

Hudobné vystúpenia sa odohrajú na terase Hotela Lomnica, v prípade nepriaznivého počasia sa hudobná produkcia presunie do interiérov kaviarne Mozart. 
Všetky hudobné vystúpenia sú prístupné pre širokú verejnosť ZADARMO.

Štyria chlapi a Adela, zábavná Talkshow s oteckami
Leto ukončíme zábavnou talkshow, v ktorej si Adela Vinczeová vezme na paškál najznámejších seriálových oteckov na Slovensku. Hosťami budú herci Marek Fašiang, Filip Tůma, Vlado Kobielský a Braňo Deák. Lístky si môžete kúpiť už teraz priamo na recepcii Hotela Lomnica. Na talkshow Štyria chlapi a Adela vás pozývame 31. augusta o 18.00 do kongresovej sály Hotela Lomnica.  Cena vstupu je 30 €/osoba a počet miest je obmedzený.

Tomuto programu bude predchádzať verejná autogramiáda televíznych oteckov, ktorá sa bude odohrávať pred Hotelom Lomnica od 16.00 do 17.30 hod.

 Tešíme sa na vás.

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.