Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Kultúra
v Hoteli Lomnica

Srdečne vás pozývame

Hotel Lomnica bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto v súčasnosti podčiarkujú aj kultúrne eventy. Návštevníci majú možnosť zažiť uznávaných umelcov, hudobníkov či divadelníkov, ktorí svojím talentom vedia pravidelne všetkých nadchnúť. Keďže sa snažíme rozprúdiť život v Tatrách, podujatia plánujeme sezónne. V zime preto nechýbajú tradičné vianočné trhy a v horúcich dňoch exteriérové koncerty, ktoré zaručene dostanú všetkých do varu.

19.08.2019

Fashion Show BOGNER s Darou Rolins

Množstvo inšpirácie pre Váš šatník s puncom prestíže, úspechu a športovej elegancie kolekcie BOGNER ZIMA 2019 a vystúpenie speváčky Dary Rolins. To sú dôvody, prečo by ste sa mali zúčastniť Fashion Show BOGNER v Hoteli Lomnica.

Viac informácií
09.07.2019

Leto v Hoteli Lomnica

Hudobné leto odštartujme 28. júla. Vychutnajte si znamenitú atmosféru letných posedení na terase kaviarne Mozart. Toto leto bude v znamení Jazzu, Swingu a pohodovej zábavy. Prijmite naše pozvanie na spoločné víkendové popoludnia s famóznym hudobným programom.

Viac informácií
14.06.2019

Symphony Night 2019

Akcia sa uskutoční 28.júla 2019 o 19:30. Hviezdou večera bude Ondřej Gregor Brzobohatý a Big Band Tak ako minulé ročníky ani ten štvrtý nebude programom zaostávať. Atmosféru pred Hotelom Lomnica rozvibruje energia českého speváka Ondřeja G. Brzobohatého s Big Bandom, ale aj trojica šarmantných dám – Andrea Zimányiová, Ivana Regešová a Zuzana Gamboa.

Viac informácií
30.04.2019

Noc múzeí a galérií

Každá návšteva Hotela Lomnica je očarujúcou prechádzkou do minulosti. Túžite však odhaliť viac než to, čo je dovolené našim bežným návštevníkom? V tom prípade si do svojho diára zapíšte termín 18. máj, keď Hotel Lomnica nanovo prežije svoj príbeh vzniku, rozkvetu, pádu i znovuzrodenia. Sľubujeme, že Vám pritom budú behať zimomriavky po chrbte. Horíte nedočkavosťou? Chcete sa dozvedieť viac?

Viac informácií
15.02.2019

Divadelné predstavenie - Hamlet, alebo nález lebky

Unikátna verzia najslávnejšej Shakespearovej drámy ako komédia

Viac informácií
24.01.2019

Trochu inak v Hoteli Lomnica

Prijmite pozvanie na predstavenie Adely Vinczeovej Trochu inak do Hotela Lomnica.

Viac informácií