Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Kongresy a firemné
akcie pre akékoľvek
profesie

Stretnutia, na ktoré nezabudnete

Hotel Lomnica je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej či rodinnej príležitosti – od firemných konferencií a workshopov až po oslavy či iné akcie. Vaše stretnutia a kreatívne schopnosti podporia veľkorysé kongresové sály, no aj decentné mini salóniky s rozlohou 14 m² nesúce jedinečnú atmosféru, ktorú dotvárajú dizajnové umelecké diela.

Eventy na mieru

Kongresy sme povýšili na umenie

Netradičnosť a originalita sú hlavné menovatele, ktorými sa riadime pri príprave špeciálnych konceptov na mieru. Nie sme zástancami klišé, ale kreatívnych prístupov, ktoré sú citeľným rukopisom každého úspešného eventu zorganizovaného v Hoteli Lomnica. Hlavný dôraz kladieme na to, aby boli prítomné firmy s naším zabezpečením za každých okolností spokojné. Ak totiž prebehne všetko bez stresu a akýchkoľvek problémov, event si znamenite užijú nielen hostia, ale aj organizátori.
Ak máte záujem o teambuildingové aktivity, radi vám pripravíme ponuku ušitú na mieru s bohatým programom.
Kontakt:
congress@hotellomnica.sk
+421 918 321 072

Pre vaše stretnutia sme prichystali hneď niekoľko konferenčných sál, ale aj menších miestností s bohatým technickým vybavením. Použiť môžete flipchart, plátno, whiteboard, projektory a televízory, notebooky, tlačiarne, ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, WiFi, tlmočníka a pódium.

Konferenčná miestnosť I. 11 x 7 m 77 m² max. 70 osôb

Každý chce ponúknuť svojim hosťom len to najlepšie a u nás to platí dvojnásobne. Dôležité prezentácie, recepcie alebo gala oslavy zorganizujeme na mieru a podľa vašich špecifických požiadaviek a predstáv.

Konferenčná miestnosť II. 11 x 5 m 55 m² max. 35 osôb

Mimoriadne flexibilný konferenčný priestor premení vaše pracovné stretnutie, event, kongres či oslavu na zážitok. Dovoľte nám predviesť vám našu profesionalitu na najvyššej úrovni, aby sme dosiahli vašu absolútnu spokojnosť.

Konferenčná miestnosť I. + II. 12 x 11 m 132 m² max. 140 osôb

Veľkorysý konferenčný priestor v sebe skrýva viac, ako si možno myslíte. V modernej prístavbe hotela je možnosť rozdelenia miestnosti na dve menšie kongresové sály alebo jednu väčšiu. Profesionálne technické zabezpečenie je samozrejmosťou.

Galéria I. 10 x 4 m 40 m² max. 30 osôb

Pod historickými klenbami tejto galérie na vás čaká bohatá inšpirácia v podobe umeleckých diel od svetoznámych autorov, vďaka ktorým váš kongres povýšime na umenie. Obchodné stretnutia budú pre vás a vašich klientov nezabudnuteľné.

Galéria II. 6,5 x 4 m 26 m² max. 8 osôb

Ak plánujete zorganizovať konferenciu či prezentáciu v užšom kruhu, útulná galéria s epickou atmosférou je pre vás tou správnou voľbou. V srdci hotelovej galérie si tiež môžete vychutnať viacchodovú degustačnú večeru pod vedením tímu profesionálov.

Biznis salónik 4 x 3,5 m 14 m² max. 6 osôb

Reprezentatívny biznis salónik ponúka priestor na menšie obchodné rokovania, online konferencie či konferenčné hovory. Miestnosť s nádychom elegancie podporí vaše kreatívne myslenie, v ktorom prekročíte hranice svojich možností.

Nezabudnuteľný zážitok si odniesli