Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Hudobné leto 2020

Hudobné vystúpenia aj toto leto spestria víkendový program návštevníkom Hotela Lomnica. Už  tradične sa odohrajú na terase Hotela Lomnica a v prípade nepriaznivého počasia v interiéri kaviarne Mozart. Všetky podujatia sú prístupné pre širokú verejnosť zadarmo.

 25. 7. o 18:00 hod.
 Juraj Schweigert and The Groove Time 

Kapela Juraja Schweigerta The Groove Time patrí medzi top z bluesovej scény na Slovensku. V rámci Hudobného leta sa predstavia aj so swingujúcimi tanečnými rytmami jump blues, ktoré budú miešať s prvkami rock'n'rollu, rockabilly, jazzu či latina.

1. 8. o 18:00 hod.
LENKA MACHCINÍKOVÁ & BAND

Muzikálová herečka a speváčka divadla Nová Scéna.

8. 8. o 18:00 hod.
Funny Fellows 

Ojedinelé hudobné zoskupenie hrajúce zábavne, veselo a veľmi autenticky, je už stálicou v rámci Hudobného leta v Hoteli Lomnica. Čaká na vás hudobný, niekedy až divadelný program plný dobových kostýmov a zábavy, presne ako z kaviarne v roku 1920.

15. 8. o 18:00 hod. 
Gitarové duo

Hrou na gitare vám spríjemní tretiu augustovú sobotu svojím vystúpením gitarové duo Tomáš Kolodzej & Júlia Eliana Mitrová. 


22. 8. o 18:00 hod.
Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý 

Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý patria medzi výrazné mladé osobnosti slovenskej jazzovej scény. Ich intímna a zároveň veľmi silná autorská hudobná produkcia si získala už veľa fanúšikov a určite si nájde ďalších aj na terase Hotela Lomnica.


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.