Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Nezabudnuteľný zážitok
z návštevy

Prvotriedne ubytovanie v nádhernom prostredí

V Hoteli Lomnica môžete nájsť prvotriedne ubytovanie a servis v dvoch častiach historickej a v modernej časti. Pri tvorbe konceptu ubytovania sme si dali záležať na každom detaile.

Komfort nadovšetko

Historická časť ponúka 30 izieb, ktoré sú svojím zariadením a dizajnom niečím výnimočným. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania. Navyše, ako v jedinom hoteli vo Vysokých Tatrách sú všetky izby klimatizované. Celkovo je možné vybrať si zo 67 izieb v nasledujúcich kategóriách.

IZBA

Štandard

Všetky izby typu štandard v Hoteli Lomnica s rozlohou 25 m² sú vzdušné a zariadené s dôrazom na detail, vďaka ktorému sa budete cítiť naozaj výnimočne. Izby sú navrhnuté v dvoch štýloch. Zariadenie historickej časti pripomína dobu vzniku hotela. Moderná časť hotela je zariadená v minimalistickom štýle. Každá z nich poskytuje štandardy, na ktoré ste zvyknutí.

POZRIEŤ PONUKU
IZBA

Suite

Suites v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a histórie. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v našich suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky.

POZRIEŤ PONUKU
IZBA

Apartmán

Vychutnajte si luxus kombinujúci rakúsko-uhorskú tradíciu, moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je luxusné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie.

POZRIEŤ PONUKU

Získali sme prestížne ocenenia

K vašim službám

Aby bola vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia. Pri dverách vás s úsmevom privíta spoľahlivý tím, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.

Guest Relations Manager

Počas vášho pobytu vám bude k dispozícii guest relations manažér, ktorého úlohou je splniť hosťovi všetky požiadavky, ktoré počas pobytu v Hoteli Lomnica má. Pokojne sa na neho obráťte pri akejkoľvek príležitosti a s akoukoľvek otázkou.

Môžete tak urobiť buď osobne (nájdete ho za samostatným pultom pri recepcii), alebo zavolaním na telefónne číslo +421 908 297 717, alebo e-mailom na adrese guest@hotellomnica.sk.

Portier

Portier vás úctivo privíta ešte pred vchodom do hotela. Ochotne vám pomôže s vystúpením z auta, vyložením vašej batožiny a jej transportom až do hotelovej izby. Rovnako mu môžete pokojne zveriť zaparkovanie vášho auta na vonkajšom parkovisku alebo v hotelovej garáži a rád vás aj odprevadí priamo do vašej izby. Pri odchode z hotela sa môžete na neho spoľahnúť pri naložení vašej batožiny do pristaveného auta alebo sa postará o prípadnú úschovu vašej batožiny po check-oute. Informácie o cenách parkovania v hotelovej garáži vám poskytnú priamo portier alebo hotelová recepcia.

Hotelovú službu Portier ponúkame v dennom režime, v čase od 7.00 do 19.00 hod. alebo od 8.00 do 20.00 hod.

Recepcia

Na recepcii sa začína váš pobyt v Hoteli Lomnica príjemným uvoľnením v podobe welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre vaše ratolesti. Náš príjemný personál recepcie vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa vášho pobytu. Zvlášť vás upozorní na potrebu rezervácie našich služieb v priestoroch hotela z dôvodu, aby sme zabezpečili pre vás čo najlepšiu kvalitu, osobnú starostlivosť a dokonalý zážitok z pobytu u nás.  

Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne vo vestibule hotela alebo pohodlne zavolať z vašej izby na klapku 500 alebo 501.

Lomnica shop

Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom ako pozornosťou či spomienku na pobyt v Hoteli Lomnica. Hotelový obchodík poteší darčekovými predmetmi, sladkými drobnosťami. Ponuku tvoria kadernícka a beauty kozmetika, kolekcie šperkov či sezónne oblečenie. Ak ste si zabudli doma drobnosti z hygieny, hotelový obchodík vyrieši aj tento problém. Chvíle pohody môžete stráviť aj s originálnou knihou v ruke - publikáciami Galérie Lomnica, ktoré si môžete rovnako zakúpiť v našom obchodíku. Radi vám poslúžime aj mimo otváracích hodín. V prípade záujmu sa obráťte na recepciu.

Otváracie hodiny:

Streda – Nedeľa 
10.00 – 20.00 hod.

Obchod Selaví

Ak máte radi prvotriedne slovenské vína vyrábané s láskou a obrovským úsilím skúsených vinohradníkov alebo rovnako kvalitné vína zo zahraničia, navštívte obchod Selaví, kde nájdete skvelý výber vín. Svoje gurmánske chute budete môcť uspokojiť aj čerstvými šunkami, nárezmi a vyzretými syrmi od našich lokálnych dodávateľov. Pri  výbere potravín a vín vám ochotne pomôže skúsený personál. V Selaví nájdete množstvo chutí a vôní, ktoré vám dokážu spríjemniť deň či večer, aby ste si mohli vychutnať život tak, ako sa patrí. C`est la vie!

Otváracie hodiny:

Utorok – Sobota
12.00 – 20.00 hod.

Nedeľa
10.00 - 18.00 hod.

Pondelok
Zatvorené

Gastronómia

Dokonalý zážitok z jedla, nadšenie z krásy okolo seba, unikátne prostredie a radosť z príjemnej spoločnosti – toto všetko sa spája s Hotelom Lomnica, ktorý sa môže pýšiť jedinečným gastronomickým konceptom raňajok z domácich produktov, degustačných večerí či tradičnej a sezónnej Á la carte ponuky.

Raňajky denne:
7.00 – 11.00 hod.

Á la carte ponuka denne:
12.00 - 22.00 hod.

Degustačné večere:
Čoskoro upresníme

Wellness centrum

Harmónia mysle a tela, dokonalý relax, pocity blaženosti a množstvo nových síl do ďalších dní sú tie elementy, ktoré chceme sprostredkovať svojim klientom počas pobytu vo wellness centre Hotela Lomnica. Vďaka modernému vybaveniu a práci profesionálov od nás klienti odchádzajú s pocitom, že sa sem určite musia vrátiť.

Otváracie hodiny:
Denne: 9.00 – 21.00 hod.*
* V pondelok je z dôvodu sanitácie wellness centrum otvorené od 14.00 hod.
** Vstup do wellness centra pre deti do 15 rokov je povolený len do 19.00 hod.


Beauty salón

Salón je neoddeliteľnou súčasťou wellness centra Hotela Lomnica, a preto je pripravený splniť vaše prianie pri realizácii rôznych oddychových či omladzujúcich procedúr. Bežnou súčasťou je kozmetika, manikúra či pedikúra. Je iba na vás, ktorú procedúru si vyberiete ako prvú.

Otváracie hodiny:

Pondelok – piatok
9.00 – 21.00 hod.*
* V pondelok sú z dôvodu sanitácie tieto služby ponúkané až od 14.00 hod.

Kaderníctvo

Lesklé a zdravé vlasy, účes podľa najnovších trendov či špeciálna starostlivosť v podobe vlasovej sauny – to všetko na vás čaká v našom kaderníctve. Svoje cenné rady a tipy pri výbere účesu či vhodnej farby na vlasy vám veľmi radi poskytnú naši skúsení kaderníci, ktorí navyše pracujú s tou najkvalitnejšou kozmetikou.

Otváracie hodiny:

Overíte telefonicky alebo e-mailom s recepciou. Vzhľadom na obsadenosť hotela odporúčame rezervovať si termín vopred.


Masáže

V kvalitnom wellness centre nesmie chýbať bohatý výber masáží a procedúr, z ktorých si každý vyberie tú pravú pre seba. Počas masáže si môžete pustiť vlastnú hudbu zo svojho iPodu alebo smartfónu.

Otváracie hodiny:

Denne: 9.00 – 21.00 hod.*
* V pondelok sú z dôvodu sanitácie masáže ponúkané od 14.00 hod.

Rezervácie 
wellness@hotellomnica.skGaléria Lomnica

V Galérii Lomnica máte príležitosť nasať kus histórie, umenia a tradície, a to nielen tatranskej. Jej súčasťou je vyše 400 originálnych umeleckých diel, ktoré sa nachádzajú doslova v každom kúte hotela. Na chodbách či v izbách môžete pookriať na duchu pri pohľade na diela mnohých autorov.

Otváracie hodiny:

Štvrtok – Nedeľa 10.00 - 20.00 hod.

Vstup do Galérie Lomnica je bezplatný.

Prehliadky s lektorom si treba vopred rezervovať. Viac informácií získate na hotelovej recepcii.


Domáce zvieratá

Pohyb domácich zvierat je v našom hoteli možný v historických izbách. Nie je však umožnený v priestoroch verejného stravovania (kaviareň, reštaurácie), s výnimkou terasy hotela, ktorá je otvorená v prípade priaznivého počasia. Podrobnejšie informácie vám radi poskytnú na recepcii hotela, kde pre vašich domácich miláčikov podľa vášho priania zabezpečia pelechy na spanie či misky na vodu a jedlo.


Čarovný únik od reality

promo image
promo logo

Chyťte druhý dych

VIAC O WELLNESSE
promo image
promo logo

Starostlivosť o krásu

Viac o beauty salóne
promo image
promo logo

Čas na zmenu?

VIAC O KADERNÍCTVE

Club 80

Na začiatku 20. storočia zavítala do Vysokých Tatier vznešená delegácia anglických džentlmenov a členov Eighty clubu prezývaného ako Osemdesiatka. Tento kus histórie bol pre nás zdrojom inšpirácie pri zariaďovaní Clubu 80. Anglický dizajn s výberom exkluzívnych koňakov, dymom z cigár víta každého, kto má rád príjemné posedenie v tomto štýle.

Otvorený je od utorka do nedele v čase od 12.00 do 00.00 h.

Hráčsky salónik

Pre súťaživých hostí je pripravený hráčsky salónik, ktorý ponúka dospelým aj tínedžerom možnosť zabaviť sa pri biliarde, pokeri, šachu či stolnom futbale.

Otvorený je denne v čase od 12.00 do 00.00 hod.

Detský kútik

Ak sa k nám chystáte s deťmi, nemusíte mať obavy.  Pre vaše ratolesti je kedykoľvek k dispozícii detský kútik s hračkami alebo animačný program.  Konkrétne informácie o aktuálnej téme pre deti, ako aj časové rozpätie tejto služby vám poskytne recepcia hotela.

Hotelová záhrada

Hoci sa Hotel Lomnica nachádza v nádhernom prírodnom prostredí národného parku, k ešte intenzívnejšiemu pocitu spätosti s prírodou prispievajú aj jeho zelené strechy a  hotelová záhrada, ktorá sa nachádza v historickej časti hotela na 2. poschodí. Je prístupná len pre ubytovaných hostí, čím je chránené ich súkromie. Hostia si tu môžu oddýchnuť pri pohľadoch na tatranské štíty, posedieť na lavičkách a príjemne zrelaxovať alebo sa len na chvíľu prejsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu.

Vstup do hotelovej záhrady si zabezpečíte vstupnou kartou od izby. Hotelová záhrada je otvorená 24 hodín. Vzhľadom na to, že sa nachádza v bezprostrednej blízkosti ubytovacej časti hotela, prosím, rešpektujte nočný pokoj . 

Všetko pod jednou strechou

Lektorované prehliadky

Prehliadky s lektorom si treba vopred rezervovať. Viac informácií získate na hotelovej recepcii.

Housekeeping

O čistotu a poriadok vo všetkých izbách sa staráme denne v čase do 15.00 hod. Ak máte okrem základného upratania či ustlania záujem o topper, pranie a žehlenie či čistenie topánok, kontaktujte našu recepciu.

Práčovňa

V prípade, že potrebujete oprať bielizeň, môžete využiť služby hotelovej práčovne, ktorá vám je kedykoľvek k dispozícii. Stačí, ak nám v izbe vyplníte formulár a my sa už postaráme o to, aby ste si našli svoje oblečenie opäť čisté a voňavé.

Early check-in

V prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť early check-in. Viac informácií nájdete na recepcii Hotela Lomnica.

Late check-out

V prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť late check-out. Viac informácií získate na recepcii.

Lyžiareň

Nachádza sa na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. V prípade potreby pre vás radi zabezpečíme aj servis lyží. 

Požičovňa lyží

Ak si chcete požičať lyže alebo iné zimné vybavenie, rád vám s tým pomôže náš Guest Relations Manager.

Požičovňa bicyklov

Náš Guest Relations Manager vám zabezpečí požičanie bicyklov počas vášho pobytu, ktoré si u nás viete bezplatne odložiť.

Skibus

Hotelový skibus vás bezplatne a komfortne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska a po lyžovačke opäť do hotela. Presné časy odchodov skibusu nájdete na recepcii hotela. V prípade záujmu o dopravu do iných častí Tatier či okolia kontaktujte, prosím, recepciu hotela.

Prvá pomoc

Pre prípad akejkoľvek mimoriadnej udalosti sa v každej kúpeľni vo všetkých izbách v hoteli nachádza systém na privolanie pomoci (šnúrka, za ktorú treba potiahnuť). Rovnako je možné mimoriadne situácie nahlásiť na recepcii hotela, ktorá pomôže so zabezpečením prvej pomoci.

Poistenie

Horské poistenie vám vieme zabezpečiť na recepcii. Ak sa chystáte na túry, prosíme vás, aby ste sa zapísali do Turistickej knihy, ktorá sa nachádza na recepcii. V prípade potreby alebo mimoriadnej situácie budeme vedieť upovedomiť Horskú záchrannú službu vo Vysokých Tatrách.

Nabíjacia stanica

Hotel má k dispozícii nabíjaciu stanicu v garáži a jednu na parkovisku. Na nabíjanie je potrebné mať konektor od RWE. Aby ste mohli využiť našu nabíjaciu stanicu, potrebujete správny adaptér. Informácie, o aký adaptér ide a o cene, vám poskytnú na recepcii.

Preprava

V prípade záujmu o transport kontaktujte Guest Relations Managera alebo recepciu.

Limuzína service

Na zabezpečenie maximálneho komfortu môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu treba kontaktovať Guest Relations Managera alebo recepciu.

Parkovanie

Aby sa vaša dovolenka začala už pri príchode do hotela, náš portier je pripravený zaparkovať vaše auto na hotelovom parkovisku, príp. v hotelovej garáži.

Garáž

Pre hostí je k dispozícii podzemná garáž, ktorej kapacita je obmedzená (20 miest). Poplatok je 20 €/noc.

Veterány

Jedným zo skvostov Hotela Lomnica je vlastná „požičovňa“ veteránov, ktoré si môžete objednať na vyhliadkové jazdy, svadby a fotenie priamo na recepcii. V našej zbierke sa doteraz môžeme pochváliť aj týmito modelmi: Praga Alfa, Praga Piccolo, Aero 30, Škoda Felícia, Tatraplan a iné.

Autoumýváreň

Ak si prajete umyť auto, naši kolegovia sú vám k dispozícii. Prosím, nahláste túto požiadavku na recepcii hotela alebo nášmu Guest Relation Managerovi, ktorý vám s tým rád pomôže.

Straty a nálezy

V prípade strát a nálezov kontaktujte recepciu hotela. Môžete sa spoľahnúť na diskrétnosť a spoľahlivosť nášho personálu. Všetky nájdené veci uskladňujeme rok.

Výlety

Náš Guest Relations Manager má prehľad o aktuálnych možnostiach výletov či novinkách v prostredí Vysokých tatier a okolí. Radi vám pomôžeme s výberom aj s organizáciou.

Topper

Na zabezpečenie väčšieho pohodlia vám môžeme na vyžiadanie pripraviť topper na lôžko.

Trezor

Súčasťou vybavenia každej izby je trezor na vaše cennosti. Pri každom z nich sa nachádza aj návod na používanie. V prípade zablokovania vám radi pomôžu na recepcii.

Úschovňa batožiny

Úschovňa sa nachádza na recepcii, kde si môžete bezpečne a pohodlne odložiť svoje veci, aby ste mali ešte viac času, ktorý strávite vo Vysokých Tatrách. Kontaktujte, prosím, našu recepciu.