Nezabudnuteľný zážitok
z návštevy

Prvotriedne ubytovanie v nádhernom prostredí


V Hoteli Lomnica nájdete prvotriedne ubytovanie a servis v historickej alebo v modernej časti. Dávame si záležať na detailoch, a preto na vás čakajú komfortné izby, v ktorých sa môžete prebúdzať s výhľadmi na Slavkovský alebo Lomnický štít. Sme si istí, že pobyt bude pre vás obrovským zážitkom.

Komfort nadovšetko


Dožičte si zaslúžený oddych v krásnych izbách a vychutnajte si kávu v historickej kaviarni pri klavírnych melódiách. Obdivujte originálne obrazy na stenách Hotela Lomnica alebo si užite jazdu na veteránoch po okolí. 

IZBA

Štandard

Všetky izby typu štandard v Hoteli Lomnica s rozlohou 25 m² sú vzdušné a zariadené s dôrazom na detail, vďaka ktorému sa budete cítiť naozaj výnimočne. Izby sú navrhnuté v dvoch štýloch. Secesnom v historickej časti hotela a škandinávskom v modernej časti hotela. Každá z nich poskytuje štandardy, na ktoré ste zvyknutí.

POZRIEŤ PONUKU
IZBA

Suite

Suites v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a histórie. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v našich suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky.

POZRIEŤ PONUKU
IZBA

Apartmán

Vychutnajte si luxus kombinujúci rakúsko-uhorskú tradíciu, moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je luxusné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie.

POZRIEŤ PONUKU

Získali sme prestížne ocenenia

K vašim službám

Aby bola vaša návšteva Hotela Lomnica maximálne pohodlná a bezproblémová, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia. Pri dverách vás s úsmevom privíta spoľahlivý tím, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.

Concierge

Vášňou nášho hotelového concierge je predovšetkým zabezpečiť to, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby vám nič nechýbalo. Jedinečnosť pobytu v dobrom hoteli totiž spočíva práve v individuálnej starostlivosti, a tak či už ide o vybavenie transferu alebo zorganizovanie výletu, či iných služieb na mieru, ktoré hotel poskytuje, vždy vám vie ochotne podať pomocnú ruku. Spokojnosť každého jedného hosťa je jeho najvyššou prioritou.

Check-in: 14.00 hod.

Check-out: 12.00 hod.

V prípade zmeny času vášho príchodu a odchodu je potrebné sa dohodnúť na recepcii hotela vopred.

Portier

Úctivo vás privíta ešte pred vchodom do hotela a ochotne vám pomôže s vystúpením z auta, vyložením vašej batožiny a jej transportom až do hotelovej izby. Portierovi rovnako môžete pohodlne zveriť zaparkovanie vášho auta na vonkajšom parkovisku alebo v hotelovej garáži a rád vás aj odprevadí priamo do vašej izby.

Recepcia

Na recepcii sa začína váš pobyt v Hoteli Lomnica príjemným uvoľnením v podobe welcome drinku nielen pre dospelých, ale aj pre vaše ratolesti. Náš príjemný personál recepcie vám odovzdá všetky základné a užitočné informácie týkajúce sa vášho pobytu.

Recepciu môžete v prípade potreby navštíviť osobne vo vestibule hotela alebo pohodlne zavolať z vašej izby na klapku 500 alebo 501.

Lomnica shop

Obdarujte seba alebo svojich blízkych darčekom ako pozornosť či spomienku na pobyt v Hoteli Lomnica. Hotelový obchodík poteší darčekovými predmetmi vlastnej hotelovej značky. Ponuku tvorí aj kozmetika, ktorá sa používa vo wellness centre či v Beauty salóne, ako aj šperky od známej návrhárky Monde D´Alexandra.

Otváracie hodiny:

Pondelok – štvrtok
10.00 – 18.00 hod.

Piatok
9.00 – 20.00 hod.

Sobota – nedeľa
9.00 – 21.00 hod.

Obchod Selaví

Ak máte radi prvotriedne slovenské víno vyrábané s láskou a obrovským úsilím skúsených vinohradníkov alebo rovnako kvalitné vína zo zahraničia, navštívte obchod Selaví, kde nájdete skvelý výber vín. No gurmánske chute budete môcť uspokojiť aj jedinečnými šunkami, nárezmi a syrmi od domácich distribútorov, pri ktorých výbere vám ochotne pomôže skúsený personál.

Otváracie hodiny:

Štvrtok – sobota
12.00 – 19.30 hod.

Nedeľa
10.00 - 17.00

* Pondelok – streda zatvorené

Gastronómia

Dokonalý zážitok z jedla, nadšenie z krásy okolo seba, unikátne prostredie a radosť z príjemnej spoločnosti – toto všetko sa spája s Hotelom Lomnica, ktorý sa môže pýšiť jedinečným gastronomickým konceptom raňajok z domácich produktov, degustačných večerí či tradičnej a sezónnej Á la carte ponuky.

Raňajky denne:
7.00 – 11.00 hod.

Á la carte ponuka denne:
12.00 - 21.00 hod.

Degustačné večere:
Štvrtok – nedeľa
18.00 – 22.00 hod.

Wellness centrum

Harmónia mysle a tela, dokonalý relax, pocity blaženosti a množstvo nových síl do ďalších dní sú tie elementy, ktoré chceme sprostredkovať svojim klientom počas pobytu vo wellness centre Hotela Lomnica. Vďaka modernému vybaveniu a práci profesionálov od nás klienti odchádzajú s pocitom, že sa sem určite musia vrátiť.

Otváracie hodiny:

Vodný svet
Denne: 8.00 – 21.00 hod.*

Saunový svet
Denne: 9.00 - 21:00*

* V pondelok je z dôvodu sanitácie wellness centrum otvorené od 14.00 hod.


Beauty salón

Salón je neoddeliteľnou súčasťou wellness centra Hotela Lomnica, a preto je pripravený splniť vaše prianie pri realizácii rôznych oddychových či omladzujúcich procedúr. Bežnou súčasťou je kozmetika, manikúra či pedikúra. Je iba na vás, ktorú procedúru si vyberiete ako prvú.

Otváracie hodiny:

Pondelok – piatok
9.00 – 21.00 hod.*

* Po predchádzajúcej dohode je možnosť navštíviť salón aj mimo otváracích hodín.

Kaderníctvo

Lesklé a zdravé vlasy, účes podľa najnovších trendov či špeciálna starostlivosť v podobe vlasovej sauny – to všetko na vás čaká v našom kaderníctve. Svoje cenné rady a tipy pri výbere účesu či vhodnej farby na vlasy vám veľmi radi poskytnú naši skúsení kaderníci, ktorí navyše pracujú s tou najkvalitnejšou kozmetikou.

Otváracie hodiny:

Pondelok – piatok
9.00 – 21.00 hod.*

* Po predchádzajúcej dohode je možnosť navštíviť salón aj mimo otváracích hodín.

Masáže

V kvalitnom wellness centre nesmie chýbať bohatý výber masáží a procedúr, z ktorých si každý vyberie tú pravú pre seba. Počas masáže si môžete pustiť vlastnú hudbu zo svojho iPodu alebo smartfónu.

Otváracie hodiny:

Pondelok
14.00 – 21.00 hod.

Utorok – nedeľa
9.00 – 21.00 hod.

* V pondelok sú z dôvodu sanitácie masáže dostupné až od 14.00 hod.

Saunový svet


Podľa vašej chuti môžete v Hoteli Lomnica využiť suchú, parnú aj infrasaunu, ktoré sú doplnené o ochladzovací bazén a možnosť zážitkovej sprchy. Po kvalitnom saunovaní si budete môcť vydýchnuť v soľnom a tatranskom tepidáriu.

Otváracie hodiny:

Pondelok – nedeľa
9.00 – 21.00 hod.*

* V pondelok je z dôvodu sanitácie saunový svet dostupný až od 14.00 hod.


Vodný svet

Či už si chcete dobre zaplávať, alebo sa uvoľniť vo vírivke, vo vodnom svete wellness centra Hotela Lomnica na vás čakajú bohaté možnosti oddychu.

Otváracie hodiny:

Ranné plávanie:

Utorok – nedeľa
8.00 – 11.00 hod.

Bazén:

Pondelok – nedeľa
9.00 – 21.00 hod.*

* V pondelok je z dôvodu sanitácie vodný svet otvorený od 14.00 hod.
** Vstup do wellness centra pre deti do 15 rokov je povolený len do 19.00 hod.

Galéria Lomnica

V Galérii Lomnica máte príležitosť nasať kus histórie, umenia a tradície, a to nielen tatranskej. Jej súčasťou je vyše 400 originálnych umeleckých diel, ktoré sa nachádzajú doslova v každom kúte hotela. Na chodbách či v izbách môžete pookriať na duchu pri pohľade na diela mnohých autorov.

Otváracie hodiny:

Pondelok – streda
od 8.00 do 20.00 hod.*

Štvrtok – nedeľa
od 10.00 - 20.00 hod.

*Na požiadanie

Vstup je pre verejnosť a ubytovaných hostí bezplatný.

Čarovný únik od reality

promo image
promo logo

Chyťte druhý dych

VIAC O WELLNESSE
promo image
promo logo

Starostlivosť o krásu

Viac o beauty salóne
promo image
promo logo

Čas na zmenu?

VIAC O KADERNÍCTVE

Club 80

V 90. rokoch 19. storočia zavítali do Tatier aj anglickí džentlmeni. Označovali sa názvom Club 80. Tento kus histórie bol pre nás zdrojom inšpirácie pri zariaďovaní tohto priestoru. Anglický dizajn s výberom exkluzívnych koňakov, dymom z cigár víta každého, kto má rád príjemné posedenie v tomto štýle.

Otvorené denne v čase od 12.00 do 00.00 hod.

Hráčsky salónik

Pre súťaživých hostí je pripravený hráčsky salónik, ktorý ponúka dospelým aj tínedžerom možnosť zabaviť sa pri biliarde, pokeri, šachu či stolnom futbale.

Otvorené denne v čase od 12.00 do 00.00 hod.

Detský kútik

Ak sa k nám chystáte s deťmi, nemusíte mať obavy. Pre vaše ratolesti je kedykoľvek k dispozícii detský kútik s hračkami, art kútik a počas víkendov a prázdnin aj animačný program. Konkrétne informácie o aktuálnej téme pre deti, ako aj časové rozpätie tejto služby vám poskytne recepcia hotela.

Letná záhrada

Hostia si tu môžu oddýchnuť na ležadlách, posedieť na lavičkách a príjemne zrelaxovať alebo sa len na chvíľku prejsť a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Záhrada, ktorá sa nachádza v historickej časti hotela na 2. poschodí, je prístupná len pre ubytovaných hostí, čím je chránené ich súkromie.

Otvorená je v letnej sezóne denne od 7.00 do 22.00 hod.

Všetko pod jednou strechou

Lektorované prehliadky hotela

Hotel Lomnica je často nazývaný aj galériou, v ktorej sa dá prenocovať. Preto ak máte záujem o prehliadku hotela, kontaktujte recepciu.

Housekeeping

O čistotu a poriadok vo všetkých izbách sa staráme denne v čase do 15.00 hod. Ak máte okrem základného upratania či ustlania záujem o topper, pranie a žehlenie či čistenie topánok, kontaktujte našu recepciu.

Práčovňa

V prípade, že potrebujete oprať bielizeň, môžete využiť služby hotelovej práčovne, ktorá vám je kedykoľvek k dispozícii. Stačí, ak nám v izbe vyplníte formulár a my sa už postaráme o to, aby ste si našli svoje oblečenie opäť čisté a voňavé.

Early check-in

V prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť early check-in. Viac informácií nájdete na recepcii Hotela Lomnica.

Late check-out

V prípade, že to kapacita hotela umožní, poskytujeme aj možnosť late check-out. Viac informácií získate na recepcii.

Lyžiareň

Nachádza sa na prízemí vedľa výťahu v historickej časti hotela. Každá izba má k dispozícii vlastnú skrinku, kde si môžete bezpečne odložiť svoje lyže a nechať vysušiť lyžiarky. Počas noci v skrinke vždy prebieha dezinfekcia a sušenie vášho výstroja. Ráno si lyžiarske veci nájdete suché, čisté a pripravené na ďalšiu lyžovačku. V prípade potreby pre vás radi zabezpečíme aj servis lyží. 

Požičovňa lyží

Ak si chcete požičať lyže alebo iné zimné vybavenie, rád vám s tým pomôže náš concierge.

Požičovňa bicyklov

Náš concierge vám zabezpečí požičanie bicyklov počas vášho pobytu, ktoré si u nás viete bezplatne odložiť.

Skibus

Hotelový skibus vás bezplatne a komfortne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska a po lyžovačke opäť do hotela. Presné časy odchodov skibusu nájdete na recepcii hotela. V prípade záujmu o dopravu do iných častí Tatier či okolia kontaktujte, prosím, recepciu hotela.

Prvá pomoc

Pre prípad akejkoľvek mimoriadnej udalosti sa v každej kúpeľni vo všetkých izbách v hoteli nachádza systém na privolanie pomoci (šnúrka, za ktorú treba potiahnuť). Rovnako je možné mimoriadne situácie nahlásiť na recepcii hotela, ktorá pomôže so zabezpečením prvej pomoci.

Poistenie

Horské poistenie vám vieme zabezpečiť na recepcii. Ak sa chystáte na túry, prosíme vás, aby ste sa zapísali do Turistickej knihy, ktorá sa nachádza na recepcii. V prípade potreby alebo mimoriadnej situácie budeme vedieť upovedomiť Horskú záchrannú službu vo Vysokých Tatrách.

Nabíjacia stanica

Hotel má k dispozícii nabíjaciu stanicu v garáži a jednu na parkovisku. Na nabíjanie je potrebné mať konektor od RWE. Aby ste mohli využiť našu nabíjaciu stanicu, potrebujete správny adaptér. Informácie, o aký adaptér ide a o cene, vám poskytnú na recepcii.

Preprava

V prípade záujmu o transport kontaktujte concierge alebo recepciu.

Limuzína service

Na zabezpečenie maximálneho komfortu môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu treba kontaktovať služby concierge.

Parkovanie

Aby sa vaša dovolenka začala už pri príchode do hotela, náš portier je pripravený zaparkovať vaše auto na hotelovom parkovisku, príp. v hotelovej garáži.

Garáž

Pre hostí je k dispozícii podzemná garáž, ktorej kapacita je obmedzená (20 miest). Poplatok je 15 €/noc.

Veterány

Jedným zo skvostov Hotela Lomnica je vlastná „požičovňa“ veteránov, ktoré si môžete objednať na vyhliadkové jazdy, svadby a fotenie priamo na recepcii. V našej zbierke sa doteraz môžeme pochváliť aj týmito modelmi: Praga Alfa, Praga Piccolo, Aero 30, Škoda Felícia, Tatraplan a iné.

Autoumýváreň

Ak si prajete umyť auto, naši kolegovia sú vám k dispozícii. Prosím, nahláste túto požiadavku na recepcii hotela alebo nášmu concierge, ktorý vám s tým rád pomôže.

Straty a nálezy

V prípade strát a nálezov kontaktujte recepciu hotela. Môžete sa spoľahnúť na diskrétnosť a spoľahlivosť nášho personálu. Všetky nájdené veci uskladňujeme rok.

Výlety

Náš concierge má prehľad o aktuálnych možnostiach výletov či novinkách v prostredí Vysokých tatier a okolí. Radi vám pomôžeme s výberom aj s organizáciou.

Topper

Na zabezpečenie väčšieho pohodlia vám môžeme na vyžiadanie pripraviť topper na lôžko.

Trezor

Súčasťou vybavenia každej izby je trezor na vaše cennosti. Pri každom z nich sa nachádza aj návod na používanie. V prípade zablokovania vám radi pomôžu na recepcii.

Úschovňa batožiny

Úschovňa sa nachádza na recepcii, kde si môžete bezpečne a pohodlne odložiť svoje veci, aby ste mali ešte viac času, ktorý strávite vo Vysokých Tatrách. Kontaktujte, prosím, našu recepciu.