Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

logo of page

Vtiahne vás do sféry nevšednosti

Ak ste naozaj dostatočne otvorení kulinárskym experimentom, Reštaurácia Sissi je pre vás ako stvorená. Pri vstupe vás ohúri honosným historickým interiérom doplneným výnimočnými dielami. Kuchyni šéfuje gastronomický tím profesionálov, ktorý si dal za cieľ prekvapovať každého gurmána. Počas prípravy jednotlivých chodov sa vyžíva v netypických kombináciách chutí, vo vizuálnom ladení, v konzistenciách, a to až natoľko, že hostia pravidelne odchádzajú nadmieru očarení.

Estetický vzhľad a punc kvality

Hlavným signifikantnom Reštaurácie Sissi je mo­derné, miestami puristické prevedenie jedál s do­ty­kom tradície. Pri používaní regionálnych surovín je však veľmi dôležitý nielen prvotný efekt, ale tiež servis, rozmanité textúry či dodržiavanie správnej teploty jedál, k čomu nám výrazne dopomáhajú moderné technológie.

Gastronómiu dopĺňame Pairingom

Nápoj je komponent, ktorý chuť jedla povznesie a dotvorí. Jednotlivé chody preto párujeme s rozmanitými Pairingami. Ktorý typ si vyberiete, záleží na vašich preferenciách. Gastronómiu dopĺňame Wine Paringom, a tak vína s osobitým terroirom odporúčané našim someliérom vynikajúco spoja všetky vaše chute. Ak stavíte na Nealko Pairing, očakávať môžete domáce limonády s espritom netradičnosti, ktoré sa zložením odkláňajú od zaužívaného stereotypu.

Live cooking

Priamo pred očami hostí sa pod rukami profesionálov zrodí jedlo s dokonalou chuťou. „Live cooking“ alebo varenie naživo vás zasvätí do zákulisia profesionálnej gastronómie. Zapojíme vás do procesu prípravy jedál, zoznámime vás s našimi postupmi, vôňami a spolu s nami zažijete mnohé prekvapenia, ktoré umocnia chute pokrmov a nápojov. Spomínaný spôsob prezentácie jedál vám sprostredkuje na mieru vyrobená multifunkčná pec Molteni, ktorá tvorí originálny prvok reštaurácie Sissi.

Viac o peci Molteni

Chutná ponuka À la carte menu


Dožičte si atmosféru výnimočnosti, ktorú môžete vnímať v Reštaurácii Sissi na každom kroku v kombinácii s tradičným À la carte menu. To je inšpirované históriou hotela siahajúcou až do čias Rakúsko-Uhorska,  avšak s akcentom na moderné trendy v gastronómii. 

À la carte menu

K vašim službám

Ak zvažujete návštevu Reštaurácie Sissi a chcete si dožičiť chute vysokej gastronómie pod taktovkou tímu profesionálov, odporúčame rezervovať si stôl vopred telefonicky na čísle +421 52 285 3500 alebo e-mailom na reception@hotellomnica.sk. Vaša rezervácia bude platná po doručení potvrdzujúceho e-mailu z našej recepcie. Reštaurácia je vám k dispozícii v piatok a v sobotu. Degustačné večere servírujeme od 18.00 s posledným možným vstupom o 20.00. À la carte menu servírujeme od 18.00 s posledným vstupom o 21.00.

ikona Poctivé slovenské raňajky

Raňajky denne 
7.00 ~ 11.00 hod.

Či už ste milovníkom chutnej praženice s čerstvým pečivom alebo si neviete predstaviť začiatok dňa bez lahodnej ovsenej kaše, u nás si každý splní svoj obľúbený ranný rituál. Milovníci slaných raňajok majú k dispozícii bohatý výber zo syrov, šuniek, jogurtov a nátierok od lokálnych farmárov. Naopak, tí sladko žijúci si môžu vyberať z rôznych koláčov, marmelád, orieškov či sušeného alebo čerstvého ovocia.  

ikona Dokonalá harmónia chutí

Koncept je založený na delikátnom výbere poctivých a kvalitných sezónnych surovín, vďaka ktorým je možné vykúzliť doslova umenie na tanieri. Ich čerstvosť je základným predpokladom toho, aby sme dosiahli unikátnu chuť hotového jedla, a tým zabezpečili hosťovi dokonalý gastronomický zážitok.

ikona Degustačné večere

Piatok - Sobota
18.00 ~ 20.00 hod.

Šéfkuchár s profesionálnym tímom vám naservíruje degustačné chody, ktoré budú mať v mnohých prípadoch neuveriteľnú konzistenciu, svojráznu vôňu, autorské prevedenie a vo výsledku nezabudnuteľnú chuť. V popredí mnohých moderných kulinárskych vývojov si odnesiete dlhotrvajúci zážitok. Rezerváciu si nezabudnite vytvoriť vopred. Na degustačnú večeru si vyčlente približne 3 hodiny. Posledný vstup možný o 20.00 hod.   

ikona Á la carte menu

Piatok - sobota 
18.00 ~ 21.00 hod.

Predstavuje tradičné pokrmy slovenského gastronomického umenia, ktoré prešli moderným kulinárskym vývojom pod taktovkou profesionálneho kuchárskeho tímu. Ak si chcete dožičiť niektoré z jedál  À la carte menu, rezerváciu si predom vytvárať nemusíte, stačí nás priamo navštíviť. Posledný vstup na À la carte večeru je o 21.00 hod.


ikona Odporúčaný dress code

Možno sa vám zíde informácia o odporúčanom dress code, ktorá vám uľahčí výber vhodného oblečenia. Odporúčame dodržať dress code SMART CASUAL. Vaše oblečenie nemusí byť ani príliš formálne, ani príliš ležérne. Najlepšie je skombinovať prvky oboch štýlov.

Relax a gastronómia Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať
Zistiť viac
Romantický pobyt u nás Romantické chvíle v Hoteli Lomnica
Zistiť viac