Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

logo of page

Súlad tradície a moderného štýlu

Pri tvorbe À la carte menu sa profesionálny tím kuchárov inšpiroval dávnymi časmi monarchie.Obohatili lokálnu kulinársku kultúru moderným a autorským štýlom. Dopriať si môžete čerstvé ryby od lokálnych dodávateľov, poctivý vývar či tradičné dezerty. Všetko však závisí od aktuálnej ponuky a sezónnosti, ktorá hrá v gastronómii Hotela Lomnica prím.

Gastronómiu dopĺňame nápojmi

Nápoj je komponent, ktorý chuť jedla povznesie a dotvorí. Jednotlivé chody preto párujeme s rozmanitými kombináciami. Ktorý typ si vyberiete, záleží na vašich preferenciách. Gastronómia doplnená vínami s osobitým terroirom, odporúčanými naším someliérom, vytvorí dokonalé spojenie chutí. Ak stavíte na párovanie nealkoholickými nápojmi, môžete očakávať domáce limonády s espritom netradičnosti, ktoré sa zložením odkláňajú od zaužívaného stereotypu.

Chutná ponuka À la carte menu


Dožičte si atmosféru výnimočnosti, ktorú môžete vnímať v Reštaurácii Sissi na každom kroku v kombinácii s tradičným À la carte menu. To je inšpirované históriou hotela siahajúcou až do čias Rakúsko-Uhorska,  avšak s akcentom na moderné trendy v gastronómii. 

À la carte menu

K vašim službám

Ak zvažujete návštevu Reštaurácie Sissi a chcete si dožičiť chute vysokej gastronómie pod taktovkou tímu profesionálov, odporúčame rezervovať si stôl vopred telefonicky na čísle +421 52 285 3500 alebo e-mailom na reception@hotellomnica.sk. Vaša rezervácia bude platná po doručení potvrdzujúceho e-mailu z našej recepcie. Reštaurácia je vám k dispozícii od pondelka do nedele. À la carte menu servírujeme v Reštaurácii Sissi v pondelok – nedeľu od 12.00 do 22.00 h s poslednou objednávkou o 20.45 h.

ikona Á la carte menu

Pondeok - nedeľa 
12.00 ~ 22.00 hod. (posledná objednávka: 20.45 h)

Predstavuje tradičné pokrmy slovenského gastronomického umenia, ktoré prešli moderným kulinárskym vývojom pod taktovkou profesionálneho kuchárskeho tímu. Ak si chcete dožičiť niektoré z jedál  á la carte menu v priestoroch Reštaurácie Sissi, rezerváciu si vopred vytvárať nemusíte, stačí nás priamo navštíviť. Posledná objednávka je možná o 20:45 hod.