Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

logo of page

Vtiahne vás do sféry nevšednosti

Ak ste naozaj dostatočne otvorení kulinárskym experimentom, Reštaurácia Sissi je pre vás ako stvorená. Pri vstupe vás ohúri honosným historickým interiérom doplneným výnimočnými dielami. Kuchyni šéfuje gastronomický tím profesionálov, ktorý si dal za cieľ prekvapovať každého gurmána. Počas prípravy jednotlivých chodov sa vyžíva v netypických kombináciách chutí, vo vizuálnom ladení, v konzistenciách, a to až natoľko, že hostia pravidelne odchádzajú nadmieru očarení.

Estetický vzhľad a punc kvality

Hlavným signifikantnom Reštaurácie Sissi je mo­derné, miestami puristické prevedenie jedál s do­ty­kom tradície. Pri používaní regionálnych surovín je však veľmi dôležitý nielen prvotný efekt, ale tiež servis, rozmanité textúry či dodržiavanie správnej teploty jedál, k čomu nám výrazne dopomáhajú moderné technológie.

Gastronómiu dopĺňame nápojmi

Nápoj je komponent, ktorý chuť jedla povznesie a dotvorí. Jednotlivé chody preto párujeme s rozmanitými kombináciami. Ktorý typ si vyberiete, záleží na vašich preferenciách. Gastronómia doplnená vínami s osobitým terroirom, odporúčanými našim someliérom, vytvorí dokonalé spojenie chutí. Ak stavíte na párovanie nealkoholickými nápojmi, môžete očakávať domáce limonády s espritom netradičnosti, ktoré sa zložením odkláňajú od zaužívaného stereotypu.

Live cooking

Priamo pred očami hostí sa pod rukami profesionálov zrodí jedlo s dokonalou chuťou. „Live cooking“ alebo varenie naživo vás zasvätí do zákulisia profesionálnej gastronómie. Zapojíme vás do procesu prípravy jedál, zoznámime vás s našimi postupmi, vôňami a spolu s nami zažijete mnohé prekvapenia, ktoré umocnia chute pokrmov a nápojov. Spomínaný spôsob prezentácie jedál vám sprostredkuje na mieru vyrobená multifunkčná pec Molteni, ktorá tvorí originálny prvok reštaurácie Sissi.

Viac o peci Molteni

Chutná ponuka À la carte menu


Dožičte si atmosféru výnimočnosti, ktorú môžete vnímať v Reštaurácii Sissi na každom kroku v kombinácii s tradičným À la carte menu. To je inšpirované históriou hotela siahajúcou až do čias Rakúsko-Uhorska,  avšak s akcentom na moderné trendy v gastronómii. 

À la carte menu

K vašim službám

Ak zvažujete návštevu Reštaurácie Sissi a chcete si dožičiť chute vysokej gastronómie pod taktovkou tímu profesionálov, odporúčame rezervovať si stôl vopred telefonicky na čísle +421 52 285 3500 alebo e-mailom na reception@hotellomnica.sk. Vaša rezervácia bude platná po doručení potvrdzujúceho e-mailu z našej recepcie. Reštaurácia je vám k dispozícii v piatok a v sobotu. Degustačné večere servírujeme od 18.00 do 22.00 hod. s posledným možným vstupom o 20.00 hod. À la carte menu servírujeme v Reštaurácii Sissi vo štvrtok – nedeľu od 18.00 s posledným vstupom o 21.00 hod.

ikona Degustačné večere

Piatok - Sobota
18.00 ~ 20.00 hod.

Náš kreatívny tím vám naservíruje degustačné chody, ktoré budú mať v mnohých prípadoch neuveriteľnú konzistenciu, svojráznu vôňu, autorské prevedenie a vo výsledku nezabudnuteľnú chuť. V popredí mnohých moderných kulinárskych vývojov si odnesiete dlhotrvajúci zážitok. 

REZERVÁCIA
Hotel Lomnica ponúka zážitok na tanieri. Pre vychutnanie tohto zážitku je potrebné vyhradiť si čas.

Pri degustačnej večeri je nutná rezervácia 24 hodín vopred. Degustačné večere sa konajú v piatok a sobotu v časoch od 18.00 hod. do 22.00 hod v Reštaurácií Sissi (termín poslednej rezervácie je o 20.00 hod.).

Rezerváciu na degustačnú večeru akceptujeme 30 a menej dní pred termínom.
Rezerváciu Vám radi urobia naši kolegovia na guest relations alebo recepcii hotela na konkrétny deň a čas, a to na tel. čísle +421 52 285 35 00 alebo prostredníctvom emailu: reception@hotellomnica.sk alebo guest@hotellomnica.sk.

  • Degustačná večera nie je vhodná pre deti do 12 rokov. Do reštaurácie nie je povolený vstup domácich zvierat.
  • Aby sme Vám zabezpečili čo najlepší zážitok, žiadame Vás, aby ste nás vopred upozornili na Vaše zdravotné reštrikcie – alergie, diéty a pod.
  • Rezerváciu Vám v danom dni vieme držať maximálne 15 minút. V prípade Vášho oneskoreného príchodu nás prosím včas informujte. ĎAKUJEME
ikona Á la carte menu

Štvrtok - nedeľa 
18.00 ~ 21.00 hod.

Predstavuje tradičné pokrmy slovenského gastronomického umenia, ktoré prešli moderným kulinárskym vývojom pod taktovkou profesionálneho kuchárskeho tímu. Ak si chcete dožičiť niektoré z jedál  À la carte menu v priestoroch Reštaurácie Sissi, rezerváciu si predom vytvárať nemusíte, stačí nás priamo navštíviť. Posledný vstup na À la carte večeru je o 21.00 hod.

ikona Odporúčaný dress code

V prípade návštevy našich reštaurácií Vás prosíme o dodržiavanie vhodného oblečenia - „smart casual“ dress kódu: pre dámy odporúčame šaty, dlhé nohavice, blúzku/košeľu, spoločenskú obuv, pre pánov odporúčame dlhé nohavice, košeľu/sveter, spoločenskú obuv.

Relax a gastronómia Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať
Zistiť viac
Romantický pobyt u nás Romantické chvíle v Hoteli Lomnica
Zistiť viac