Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Prostredie na vychutnávanie okamihu

Komorný priestor pod pôvodnými historickými klenbami hotela je dizajnovaný štýlotvornými prvkami. Dominantou sú tehly typické pre staré vínne pivnice a spoločne tvoria základ príjemného prostredia. Interiér kontrastuje s pútavými doplnkami a podmanivou atmosférou s nádychom rakúsko-uhorskej tradície, ktorá sa doplnená o esprit súčasnosti odzrkadľuje aj v zážitkovom prevedení jedál. 

K vašim službám

Ak si túžite dožičiť chute vysokej gastronómie pod taktovkou tímu profesionálov, odporúčame vám rezervovať si stôl vopred telefonicky na čísle +421 52 285 3503 alebo e-mailom na reservations@hotellomnica.sk. Vaša rezervácia bude platná po doručení potvrdzujúceho e-mailu z rezervačného oddelenia, pričom podmienkou pre potvrdenie rezervácie je platba vopred. Reštaurácia je vám k dispozícii v piatok a v sobotu. Degustačné večere sa začínajú vždy o 19.00 hod.

Jedlá harmonizujú s prostredím


Reštaurácia Franz Josef v sebe nesie prívlastky ako živelnosť, tradícia a autentickosť tvorby. Kuchyňa a nápaditosť šéfkuchára s jeho tímom sa odráža v jednotlivých pokrmoch. Lesné huby, bylinky, jedlé kvety z lokality Vysokých Tatier či čerstvé suroviny a ingrediencie. To všetko sú základnými piliermi pri koncipovaní degustačného menu.

Live cooking

Priamo pred očami hostí sa pod rukami profesionálov zrodí jedlo s dokonalou chuťou. „Live cooking“ alebo varenie naživo vás zasvätí do zákulisia profesionálnej gastronómie. Zapojíme vás do procesu prípravy jedál, zoznámime vás s našimi postupmi, vôňami a spolu s nami zažijete mnohé prekvapenia, ktoré umocnia chute pokrmov a nápojov. Spomínaný spôsob prezentácie jedál vám sprostredkuje Chef's Table, ktorý je originálnym prvkom Reštaurácie Franz Josef.