Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Vášnivá
symfónia chutí

Gastronómia, s ktorou rastie apetít

Dravosť, srdce, príroda a vášeň k špičkovej gastronómii. Slová, ktoré najlepšie vystihujú prípravu pokrmov v Hoteli Lomnica, ktorá siaha nielen do dávnej histórie Rakúsko-Uhorska, ale víta aj moderné trendy gastronómie a akceptuje sezónnosť. Spoznajte kúzlo vyberaných chutí, kvalitnej kávy, dezertov a špeciálnych vín, do ktorých vás najlepšie zasvätí À la carte Reštaurácia Sissi, Zážitková Reštaurácia Franz Josef či famózna Kaviareň Mozart.

Logo

Kaviareň s terasou a výhľadom na Lomnický štít ponúka posedenie pri káve a dezertoch vlastnej výroby.

Viac informácií
promo
Logo

Príroda, čerstvosť a sezónnosť sú hlavnými ingredienciami, ktoré objavíte v à la carte menu Sissi.

Viac informácií
promo
Logo

V reštaurácii snúbime vysokú gastronómiu so zážitkom vo forme degustačných chodov.

Viac informácií
promo

Priestor pre pôžitok

Vychutnať si jedlo všetkými zmyslami je snom azda každého milovníka kvalitnej kuchyne, a tak starý známy výrok: „S jedlom rastie chuť,“ platí v priestoroch Hotela Lomnica dvojnásobne. Výnimočné potešenia v podaní poctivých raňajok zo slovenských produktov, cez výber voňavej kávy a vynikajúcich dezertov, až po večery strávené v neopakovateľnom prostredí reštaurácie či vinárne, vám privodia dych berúce momenty.

ikona Poctivé raňajky zo slovenských produktov

Na raňajkách vás radi privítame kedykoľvek v časoch 7.00 – 11.00 hod. Nemusíte sa tak prispôsobovať hotelu. Hotel Lomnica sa prispôsobí vám.

ikona Harmónia chutí

Uvedomujeme si, že v Hoteli Lomnica nehľadáte iba jedlo, ale dokonalo premyslený súzvuk chutí a vôní. Tie sme pretavili do jedinečného výberu jedál a dezertov, ktoré vám s láskou pripraví náš gastronomický tím. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, si môžete byť istí, že budete príjemne prekvapení.

ikona Večerné posedenie s atmosférou

Odmeňte sa kvalitným vínom alebo cigarou v neopakovateľnej atmosfére pod historickými klenbami našej vínnej pivnice. Zabudnite na starosti a doprajte si čas na pokojný rozhovor alebo obdivovanie umeleckých diel priamo v jej priestoroch.

Špičkové a lokálne suroviny


Gastronomický koncept bol už od prvopočiatkov navrhnutý tak, aby splnil aj tie najnáročnejšie očakávania. Za múrmi troch štýlových priestorov sa preto spája originalita s kvalitou, k čomu nám výrazne dopomáha najmä výber čerstvých, sezónnych a lokálnych surovín. Na dokonalú súhru vín a menu prísne, ale s láskou dohliada vášnivý tím profesionálov, ktorí vo svojom kuchárskom a someliérskom umení prelínajú tradíciu spojenú s invenciou.

Tím profesionálov

Srdcom našej filozofie je byť divokí, ale zároveň aj kultivovaní. Staráme sa o tradície, ale snažíme sa ich obnoviť a dať im našu tvár. Sme dôkladní v tom, čo robíme, so štipkou hravosti a ambicióznosti. Naša kuchyňa je všestranná, regionálna a inšpirovaná celým svetom. Sledujeme cyklus ročných období a reč prírody. Neustále skúmame a rozvíjame naše schopnosti, techniky a prísady.

Degustačné menu
a výber À la carte 


Naše reštaurácie vám ponúkajú gurmánsky zážitok spojený s dokonalými kombináciami ingrediencií a kreatívnym servisom. À la carte menu je inšpirované históriou hotela siahajúcou až do čias Rakúsko-Uhorska s dôrazom na prvky modernej gastronómie a sezónnosti.

Zážitkové večere À la carte menu


Myslíme na všetkých


V dnešnej dobe čoraz častejšie pribúdajú ľudia s rôznymi potravinovými alergiami a intoleranciami, ktoré si vyžadujú striktné prispôsobenie stravy. Aby sme vám aspoň z časti uľahčili vaše fungovanie, v každom type našej prevádzky myslíme na vás všetkých. Z našej ponuky si vyberú nielen alergici, ale dokonca aj vegáni. Zorientovať sa v jednotlivých jedlách a v ich samotnom zložení vám s radosťou pomôže náš ochotný personál. Ak sa k nám náhodou chystáte so svojimi ratolesťami, jednotlivé jedlá a porcie sme prispôsobili aj tým najmenším, a tak v ponuke nájdete tiež chutné detské menu.

Detské menu