Zavolajte nám +421 52 285 3500alebo nám napíšte na reception@hotellomnica.sk

Zavolajte nám +421 52 285 3500

Späť na blog

Aj takto vyzerajú krádeže v hoteloch

Návštevníci si občas zoberú domov aj to, čo je pribité...

Návštevníci, ktorí sa zájdu do hotela poprechádzať a poobzerať, no občas sa rozhodnú aj niečo so sebou vziať, sa nájdu v každom kúte sveta a s kurióznymi situáciami sa stretli aj pracovníci nášho hotela. Čo majú spoločné držiaky na toaletný papier, nádrže na mydlo, uteráky a David Copperfield? Všetci môžu znenazdajky zmiznúť...

Ak ste si doposiaľ mysleli, že bizarné hotelové rozprávky neexistujú, každý človek pôsobiaci v hotelovom segmente vás vie vyviesť z omylu. Pravdepodobne by ste boli prekvapení, ak by ste nahliadli do všetkých štatistík, ktoré podrobne mapujú každú odcudzenú vec. My vám tentokrát umožníme nahliadnuť do tej našej.

Vynaliezavosť niektorých ľudí

V dnešnej dobe nie je žiadnou novinkou, že niektorí návštevníci si všade na svete odnášajú z hotelov tie najrôznejšie veci. Hoteloví hostia vedia, že mnohé drobnosti na izbách sú priamo na to určené, sú darčekom hotela, ako napríklad mydlá, šampóny, kozmetické tampóny. Hotely ale nie sú obchody so suvenírmi. Napríklad my máme na prízemí, pri bočnom vchode, rozkošný mini obchodík plný originálnych darčekových predmetov. Napriek tomu sa občas stane, že si niekto vezme z reštaurácie stojan na servítky, poháre a príbory, z kúpeľní celé rolky toaletného papiera, z recepcie hotelové knihy. Údiv strieda pobavenie. Vo svete sa totiž stratili aj onakvejšie veci. Okoloidúci si dokázali nepozorovane vziať napríklad televízory, klimatizáciu či dokonca celé dvere.

Text: Zuzana Antalová • Zdroj foto: Marek Hajkovský

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.