Zažite 3D príbeh Hotela Lomnica, ktorý vám vyrazí dych!

Zažite 3D príbeh Hotela Lomnica, ktorý vám vyrazí dych!

Prvú septembrovú sobotu sa môžete stať svedkami jedinečného projektu, ktorý vám doslova vyrazí dych. Pripravte sa na prvú videoprojekciu vytvorenú technikou 3D mappingu vo Vysokých Tatrách.

Ilustračný obrázok (Zdroj foto: www.ufunk.ne)

Projection mapping alebo 3D mapping je umenie, pri ktorom sa na budovy, autá či rôzne iné statické objekty premieta 3D obraz, vďaka čomu ten objekt ožíva alebo sa s ním deje niečo neuveriteľné. 3D mapping tak dokáže vytvoriť predstavu, že sa tento objekt rúca, stavia, horí, pristávajú na ňom mimozemšťania alebo z okien vyskakujú divoké šelmy. Čokoľvek.

Skutočne impozantným dielom je projekcia Swan Lake, ktorá sa premietala na fasáde moskovského divadla.

Na Slovensku sa už pár projekcií touto technikou realizovalo a z mnohých projektov môžeme spomenúť napríklad Festival svetla v Bratislave, ktorý týmto spôsobom znázornil bratislavské povesti.

Zažite 3D príbeh Hotela Lomnica na vlastné oči!

Najväčší zážitok z projection mappingu majú jeho priami diváci, a preto by ste 2. septembra nemali v Hoteli Lomnica chýbať a nezabudnuteľný zážitok si vychutnať naživo. Ak si totiž takéto video pozriete len na internete, poviete si síce, aké je to úžasné, no z vlastnej skúsenosti vám môžeme povedať, že to nikdy nebude také úžasné ako naživo. Teraz máte jedinečnú možnosť zažiť očarujúci príbeh Hotela Lomnica a vinárstva ViaJur naživo na jeho priečelí.

Tešíme sa na vás 2. septembra!

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.