Vojtěch Dyk a B-Side Band v Hoteli Lomnica

Vojtěch Dyk a B-Side Band v Hoteli Lomnica

Presne o mesiac sa naša hotelová terasa opäť premení na koncertné pódium, na ktorom sa vám predstaví jeden z najpopulárnejších českých hudobníkov v súčasnosti. V nedeľu 30. júla 2017 o 19:30 hod. si budete môcť naplno vychutnať famózneho speváka, herca a performera Vojtěcha Dyka s bigbandovou kapelou B-Side Band.


Vojtěch Dyk začínal so spevom v detskom zbore a neskôr spieval v kapelách Davidoff a T.O.P. Dream Company. Dnes sa nevenuje len hudbe, ale aj herectvu. Účinkuje v Národnom divadle a v divadle La Fabrika, pričom je známy najmä ako frontman hudobnej skupiny Nightwork a jej trojčlennej podskupiny Tros Discotequos. Posledné roky však pôsobí i ako spevák brnenskej swingovej formácie B-Side Band, s ktorou sa vám predstaví aj v našom hoteli.

 

Unikátne spojenie výnimočných hudobníkov

B-Side Band založil v roku 2006 Josef Buchta, ktorý je zároveň jeho bandleaderom. Zoskupenie pozostáva z 18 špičkových inštrumentalistov. Ich repertoár je podriadený najmä snahe vytvoriť moderný a farebný bigbandový zvuk, ktorý vás doslova pohltí. V súčasnej dobe sú jedným z najvyhľadávanejších telies svojho žánru. Postupne začínajú byť známi i v zahraničí. Na konci júla si ich budete môcť vychutnať úplne zadarmo aj vy v srdci Tatier s výhľadom na Lomnický štít.

 

Umelecký zážitok pre všetkých

Vstup na koncert je bezplatný a bude prebiehať na terase Hotela Lomnica – na open air pódiu. Vstup do hotela a na terasu bude z bezpečnostných dôvodov kontrolovaný a prístupný podľa kapacít. Pre ubytovaných hostí budú vyhradené miesta na sedenie. Ak chcete mať zabezpečené tie najlepšie miesta, spojte tento jedinečný koncert s wellness pobytom alebo pobytom počas ktorého vyskúšate našu jedinečnú degustačnú gastronómiu.

Samozrejme, pre verejnosť bude k dispozícii celé okolie hotela, kde pre návštevníkov pripravíme i niekoľko miest na sedenie. Viac informácií o možnostiach parkovania, regulácii dopravy a organizácii podujatia vám poskytneme prostredníctvom nášho webu a FB stránky najneskôr 2 týždne pred konaním koncertu.


V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu recepciu na telefónnom čísle +421 52 285 3500 alebo prostredníctvom e-mailu na recepcia@hotellomnica.sk.

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.