Späť na blog

Vianočné trhy Hotela Lomnica

Najkrajšie obdobie v roku sa nezadržateľne blíži, a preto vám chceme navodiť čarovnú atmosféru Vianoc, plnú pôvabných tónov príjemnej hudby, vôní vareného vína, obľúbených jedál, tradícii a ľudovej remeselnej tvorby. Tretí ročník Vianočných trhov bude prebiehať od piatku 14.12.2018 do nedele 16.12.2018.

Koncerty na terase a námestí Hotela Lomnica sú súčasťou seriálu programov pod názvom Tatranské Vianoce, ktoré sa konajú pod záštitou Mesta Vysoké Tatry.
Nadchádzajúce sviatky privítame koncertným programom.

Piatok 14. 12. 2018

17. 00 hod. – Vianočný koncert učiteľov a žiakov Základnej umeleckej školy Tatranská Lomnica
18. 00 hod. - Dominika Šuťáková s Ľudovou hudbou Vranovčan

Sobota 15. 12. 2018 

18. 00 hod. - Kristína Debnárová & Band
20.00 hod. – Vianoce so SĽUKom budú plné hudby a tanca. Predajné predstavenie bude pozostávať z výberu tých najkrajších kolied a vianočných ľudových tradícií. Vystúpenia sa môžu zúčastniť ubytovaní aj neubytovaní hostia. Počet miest je obmedzený, preto ak nechcete na predstavení chýbať, kontaktujte nás telefonicky, osobne alebo online. Cena lístka na predstavenie je 15 €.
Predstavenie je vypredané.

Vo Vinotéke Selaví bude prebiehať vianočná ochutnávka slovenských i zahraničných vín. Navyše si tu môžete vybrať aj zo špeciálneho portfólia vianočných darčekov pre milovníkov vína, čokolády, domácich džemov, kávy či čaju.

Populárna pojazdná vinotéka WineCar vám ponúkne naše vlastné vína ViaJur. Chýbať samozrejme nebudú ani tradičné jedlá a vyberané špeciality od tímov z našich reštaurácií Sissi a Franz Jozef.

Opäť vás pozývame aj do expozície Galérie Lomnica s nádhernými umeleckými dielami, kde sme pripravili lektorované prehliadky s odborným výkladom.

Vianočné trhy na námestí Hotela Lomnica budú otvorené 
od piatku 14.12. do nedele 16.12. v nasledovných časoch:

Piatok 10:00 – 21:00
Sobota 10:00 – 21:00
Nedeľa 10:00 – 16:00

Sprievodné aktivity

Betlehemská hra
Vianočné trhy s ľudovou tvorbou

Lektorované prehliadky v Galérii Lomnica 

budú k dispozícii v pravidelných hodinových intervaloch. 
V piatok 14. decembra a v sobotu 15. decembra začne prvá prehliadka o 13.00 hodine a poslednej prehliadky sa budete môcť zúčastniť najneskôr o 19.00 hodine.
Vstupy si budete môcť kúpiť a rezervovať na recepcii za symbolické 1 €. 


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.