Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili a aké budú Vianoce v Hoteli Lomnica?

Späť na blog

Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili a aké budú Vianoce v Hoteli Lomnica?

Najkrajšie obdobie v roku sa nezadržateľne blíži a my finišujeme dolaďovanie detailov magického vianočného programu. Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili a aké budú Vianoce v Hoteli Lomnica?

Unášať sa vianočnou náladou, zohriať sa vareným vínom, pochutnať si na tradičných maškrtách a pritom sa hýbať v rytme spevu Svetlany Rymarenko a Juraja Zaujeca alebo si zanôtiť koledy spolu s Ľudovou hudbou Stana Baláža a FS Raslavičan.
Predstavujete si takto dokonalú idylku vianočných trhov?

V tom prípade si do svojho kalendára zapíšte, že 15. a 16. decembra navštívite Vianočné trhy Hotela Lomnica, na ktorých budete mať možnosť obdivovať a zakúpiť si ručne vyrábané perníčky, pravý včelí med a produkty zo včelieho vosku, nádherné vianočné aranžmány a prírodnú kozmetiku, ale i olejomaľby, keramiku a ručne vyrábané šperky. Trhy a hudobný program sú prístupné širokej verejnosti.

Detailný program nájdete TU:

Vianoce sú sviatky rodiny, a preto sme sa rozhodli dopriať pokojnú atmosféru domova všetkým našim zamestnancom. Hotel a všetky jeho prevádzky budú v termínoch 23. – 26. decembra zatvorené. Hotelové Vianoce budú pokračovať 27.12., kedy budeme opäť v plnej prevádzke.

30. decembra môžete na chvíľku uniknúť od sviatočného zhonu a schuti sa zasmiať na divadelnom predstavení komédie Marty Ferencovej, Sľúbili sme si lásku alebo revolúcia v manželstve. V hlavných úlohách sa  predstavia herci:

Ady Hajdu, Michaela Čobejová, Lucia Hurajová, Lukáš Dóza.

Lístky na predstavenie si môžete zakúpiť na recepcii Hotela Lomnica.
Rok 2017 uzavrieme už tradične v kruhu ubytovaných hostí, exkluzívnym gala večerom,  počas ktorého vystúpia Barbora Švidraňová & BASIE FRANK BAND,  Martin Madej a Melodic Orchestra Mariána Demetera.
Hotelové Vianoce sa však Silvestrom nekončia. Ako bodku za sviatočnými hodmi odporúčame posedenie pri káve a fantastickom koláčiku 6. januára, v kaviarni Mozart.  O 11:30 hod  tam stretnete aj troch kráľov.

Navštívte Hotel Lomnica, reštauráciu Sissi, Franz Josef alebo kaviareň Mozart spolu so svojou rodinou či priateľmi. Krásne vyzdobené priestory hotela a výborné jedlo dodajú vaším stretnutiam tú správnu atmosféru. Posedieť si budeme môcť aj na vyhrievanej terase a kochať sa siluetou Lomnického Štítu a nádherne vysvietenou fasádou Hotela Lomnica.

Dovidenia v Hoteli Lomnica!


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.