Späť na blog

Séria nových gurmánskych večerov „Field v Tatrách alebo Four - Hands dinner“ prichádza.

V Lomnici bude hosťovať michelinský šéfkuchár Radek Kašpárek 


Pripravte sa na lavínu lahodných chutí. Uznávaný šéfkuchár Reštaurácie Sissi Tomáš Levý a hosťujúci šéfkuchár Radek Kašpárek, taktiež pôvodom z Čiech, spojili svoje sily, aby pre vás vytvorili nezabudnuteľný kulinársky zážitok! 

Vyvážené a zároveň odvážne chute, zručné varenie a tvorivá re-interpretácia kulinárskej tradície v Tatrách, sa spoja v exkluzívnom degustačnom menu. Dva špeciálne večery s príznačným názvom „Field v Tatrách alebo Four – Hands dinner“ vám predstavia nielen nové trendy zo sveta gastronómie, ale aj blahodarne pôžitky z nových chutí. Pod taktovkou nášho šéfkuchára Reštaurácie Sissi Tomáša Levýho a hosťujúceho michelinského šéfkuchára reštaurácie Field, Radeka Kašpárka, sa budú vaše chuťové poháriky v termínoch 18. - 19. 5. 2018 otriasať v základoch.

Ich jedlo bude ako hlavolam

Ochutnáte sústo a začnete podrobne skúmať to, čo vaše chuťové zmysli zaregistrovali. Obaja profesionáli sa totiž šialených kombinácií a experimentovania rozhodne neboja. Nechajte sa zlákať ich umeleckým pohľadom na gastronómiu a špičkovými zručnosťami počas dvoch degustačných večerov. Každý z uznávaných šéfkuchárov predvedie s vlastným tímom bezkonkurenčný kulinárky vkus a rukopis, a tak by ste sa s rezerváciou mali poponáhľať, pretože kapacita je obmedzená.

Prežite jedinečné pôžitky z gastronómie, a to priamo v priestoroch Hotel Lomnica, ktorý v najbližších mesiacoch ožije svetom medzinárodnej gastronómie.

Určite nečakajte a rezervujte si svoje miesto už teraz.

Kedy?
18. a 19. mája 2018

V čase:
18:00

Cena: 

Degustačná večera s wine pairingom 140 €/osoba
Degustačná večera s nealklo pairingom 120 €/osoba

Pre viac informácií nás kontaktujte:

 reception@hotellomnica.sk

+421 52 28 53 500

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.