Rozlúčka s letom v Hoteli Lomnica: Víkend plný chuti, umenia a zábavy

Rozlúčka s letom v Hoteli Lomnica: Víkend plný chuti, umenia a zábavy

Rozlúčte sa s letom, ako sa patrí! Prvý septembrový víkend (1. a 2. 9) sme si pre vás pripravili nielen ďalší degustačný večer s Gabom Kocákom a vinárstvom ViaJur, ale aj sobotu plnú zábavy! Na čo sa môžete tešiť?

 

Degustačný večer s vinárstvom ViaJur

V piatok 1. septembra opäť potešíme vaše chuťové bunky, pretože špičkovú gastronómiu Gaba Kocáka spojíme s tými najlepšími vínami vinárstva ViaJur. Zatiaľ čo sa Gabo bude venovať umeniu na tanieri, vinár Andrej Kukumberg vám predstaví umenie vo víne – unikátnu kolekciu vín inšpirovanú maliarom Janom Hálom. Jeho obrazy totiž už nenájdete len v našej Galérii Lomnica, ale aj na etiketách limitovanej edície vín z vinárstva ViaJur.

Degustačný večer sa začne o 18:00 hod. v Reštaurácii Sissi a cena menu pre jednu osobu je 55€.

Počet miest je však obmedzený, a preto s rezerváciou stola neváhajte. Bude to stáť skutočne za to. 🙂

Rezervácie:

reception@hotellomnica.sk

+421 522 853 500

Sobota plná zábavy a veľké 3D prekvapenie na záver!

V sobotu 2. septembra bude váš zážitok pokračovať, pretože máme pripravený program pre celú vašu rodinu – aj pre veľkých, aj pre malých. Celé popoludnie odštartujeme programom Baby Band, minikoncertom pre najmenších s pesničkami FÍHA tralala.

Súbežne bude prebiehať nielen degustácia vín ViaJur na terase nášho hotela a v obchodíku Selaví, ale aj výstava veteránov a jazda na nich či lektorované prehliadky Galérie Lomnica s minikvízom a súťažou o degustačnú večeru. Najmenších poteší i facepainting a umelecké duše zas workshop výroby predmetov z korkov a fliaš.

Večer nás bude čakať vyhodnotenie súťaže o degustačnú večeru a hneď potom pokrstíme vinárske auto a vinotéku ViaJur.

S odbitím 19:30 hod. vás roztancuje koncert Roba Opatovského s Andreou Zimányiovou a GUSTAV BROM CZECH RADIO BIG BAND. To najlepšie však na našich hostí bude čakať o 20:30 hod., kedy vám umenie vo víne predstavíme v prvej 3D videoprojekcii vo Vysokých Tatrách.

Prvá 3D videoprojekcia vo Vysokých Tatrách

Tatranská Lomnica zažije unikátne divadlo, ktoré všetkým vyrazí dych. Pripravili sme pre vás jedinečné audiovizuálne dielo – videoprojekciu vytvorenú technikou 3D mappingu. Pri nej sa vám bude zdať, že budova, na ktorej sa film premieta, sa hýbe a mení. Celú atmosféru bude dotvárať hudba vytvorená špeciálne na túto príležitosť. A čo vám budeme premietať? Príbeh nielen nášho Hotela Lomnica, ale aj vinárstva ViaJur. 🙂

Nenechajte si ujsť prvý septembrový víkend a prežite ho u nás celý!

Rezervácie izieb na e-maile reception@hotellomnica.sk alebo telefónnom čísle +421 52 285 3500.

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.