Hľadáte romantickú inšpiráciu, no stále ste nenašli to pravé?

Späť na blog

Prvá dáma vie, ako na to.

Hľadáte valentínsku inšpiráciu, no stále ste nenašli to pravé?
V prípade,  že potrebujete radu profesionála, zájdite po ňu k Prvej dáme.
Tá dodá vašim spoločným chvíľam originálnu iskrivú atmosféru,
ktorá je na míle vzdialená od valentínskych gýčov.


Únik od reality

Ak si chcete dokonale vychutnať spoločné chvíle, odporúčame vám aspoň na chvíľku uniknúť zo svojho bežného prostredia. Možno si vravíte, že príjemné chvíle môžete stráviť aj doma, ale každá romantika sa končí pohľadom na  plný drez riadu a kopu bielizne čakajúcej na žehlenie.

Odporúčame vám preto vyhnúť sa riziku, že sa budete musieť zaviazať k romantickej pomoci v domácnosti a vybrať si hotel, v ktorom sa o váš dokonalý oddych
od domácich povinností postará personál.

Vraj láska hory prenáša, skúste však preniesť svoju lásku do hôr.


Čerstvý tatranský vzduch, spoločné prechádzky alebo parádny skialpový výstup vám ponúknu scenérie krajšie ako v tom najromantickejšom filme. Navyše, príjemne unavení si o to viac vychutnáte našu vynikajúcu kuchyňu a bez výčitiek podľahnete aj sladkému pokušeniu nášho pastry chefa Matúša Reľovského.

Pôžitky pre telo a dušu

Dovolíme si s presvedčením prehlásiť, že takmer 70 % párov rieši minimálne raz týždenne problém so striedaním rolí domáceho maséra.  Máme riešenie! Doprajte si párovú masáž a nikto nebude ukrátený. Špeciálne podsvietené ležadlá navyše vytvoria dokonale intímnu kulisu pre chvíle vášho oddychu.

Tak, ako ste sa rozhodli?

Dohodnete si valentínske rande s Prvou dámou Tatier?

Túžobne vás očakáva.

Info o aktuálnych pobytových balíkoch nájdete TU.


Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.