Prvá dáma má už aj svoj vlastný hotelový obchodík

Prvá dáma má už aj svoj vlastný hotelový obchodík

Už niekoľko dní ma Hotel Lomnica aj svoj vlastný hotelový obchodík. Je otvorený denne od 10.00 do 18.00 hod.

„Našim cieľom je budovať vlastný brand Hotel Lomnica. V obchodíku si môžu ubytovaní hostia, ale aj okoloidúci návštevníci kúpiť darčekové predmety vlastnej hotelovej značky. Máme vlastnú kolekciu medvedíkov, ktorí boli vyrábaní priamo pre nás,“ povedala PR & marketing manažérka Lenka Maťašovská.

Ponuku obchodíku dopĺňa kozmetika, ktorá sa používa vo wellness či beauty salóne Hotela Lomnica. V spolupráci s módnou návrhárkou Donna Rosi, ktorá navrhovala komplet oblečenie pre recepciu, sú na predaj šperky a doplnky pre dámy aj pánov.

Svoje miesto na poličkách našli aj knihy o Vysokých Tatrách, či kozmetika, na ktorú hostia občas zabudnú pri balení kufra na dovolenku.

„Už o niekoľko dní pribudnú do ponuky aj teplé svetre a čiapky a denná tlač. Aj takýmto spôsobom chceme byť bližšie k našim hosťom a veríme, že si cestu do nášho obchodíku nájdu nielen hostia, ktorí budú na pobyte u Prvej dámy, ale aj tí, ktorí prídu na kávu do kaviarne Mozart, či na degustačnú večeru do reštaurácie Sissi,“ dodala Maťašovská.

 

obchod

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.