Nenechajte si ujsť poetické popoludnie s Robertom Rothom

Nenechajte si ujsť poetické popoludnie s Robertom Rothom

„V odchádzajúcich mrazoch vás pozývam na podobne mrazivo/ľudský večer s veľkými pánmi literatúry”.

Robert Roth


Nič neuspokojí dušu milovníka kultúry viac ako dávka kvalitného umenia v podaní jedného
z najlepších umelcov na Slovensku. Robert Roth sa nám už 1. apríla o 16:00 hod. predstaví so svojím prednesom poézie a prózy z diel zaujímavých svetových autorov a my už teraz vieme, že pôjde o umelecký zážitok, ktorý vo vás bude doznievať ešte dlho po predstavení.

Čaká vás famózny zážitok

Robert Roth je viac ako 25 rokov členom Činohry SND a za sebou má viacero významných umeleckých ocenení. V roku 2008 získal cenu DOSKY za najlepší mužský herecký výkon, a to za postavu Hamleta v rovnomennej Shakespearovej hre. V roku 2010 získal rovnakú cenu za postavu Hollého / Rotha v inscenácii HOLLYROTH, alebo Robert Roth spívá Jana Hollého mrzkosti a pomerkováňá.

Už 1. apríla a nie je to žart

Hotel Lomnica nachádzajúci sa v srdci našich veľhôr bol vždy kultúrnym a spoločenským centrom, snažíme sa túto tradíciu znova oživiť. Prvá dáma tatier, umelec veľkého formátu Robert Roth v príjemnom a oku lahodiacom prostredí kaviarne Mozart to je kombinácia dokonalého umeleckého zážitku. Príďte sa o tom presvedčiť v sobotu 1.apríla 2017 do hotela Lomnica. Tešíme sa na vás!

Kedy: 1. 4. 2017

Kde: Kaviareň Mozart v Hoteli Lomnica

Začiatok: 16.00 hod

Vstup: voľný

Robo Roth

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.