Kultúra
v Hoteli Lomnica

Srdečne vás pozývame

Hotel Lomnica bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto v súčasnosti podčiarkujú aj kultúrne eventy. Návštevníci majú možnosť zažiť uznávaných umelcov, hudobníkov či divadelníkov, ktorí svojím talentom vedia pravidelne všetkých nadchnúť. Keďže sa snažíme rozprúdiť život v Tatrách, podujatia plánujeme sezónne. V zime preto nechýbajú tradičné vianočné trhy a v horúcich dňoch exteriérové koncerty, ktoré zaručene dostanú všetkých do varu.

12.11.2018

Otvorené manželstvo

Divadelné predstavenie o dvojici, ktorá hľadá harmóniu partnerského života a zároveň sa ubíja. Typické manželstvo na taliansky spôsob. Neuveriteľný „manželský“ koncert v podaní úžasnej Anky Šiškovej a Adyho Hajdu si môžete vychutnať už 30. decembra v Hoteli Lomnica.

Viac informácií
12.11.2018

Vianoce so SĽUKom

Tie najkrajšie vianočné koledy a zvyky, bez ktorých si tradičné Vianoce nevieme ani predstaviť, získavajú umeleckým stvárením v podaní SĽUKu glanc dokonalosti. Vianoce so SĽUK-om môžu byť súčasťou vášho adventného programu.

Viac informácií
08.11.2018

Vianočné trhy Hotela Lomnica

Najkrajšie obdobie v roku sa nezadržateľne blíži, a preto vám chceme navodiť čarovnú atmosféru Vianoc, plnú pôvabných tónov príjemnej hudby, vôní vareného vína, obľúbených jedál, tradícii a ľudovej remeselnej tvorby. Tretí ročník Vianočných trhov bude prebiehať od piatku 14.12.2018 do nedele 16.12.2018.

Viac informácií
20.09.2018

Vianočný koncert Roba Opatovského

Najmagickejšie chvíle roka sa už nezadržateľne blížia. Načerpajte vianočnú atmosféru plnými dúškami a nalaďte sa idylickými vianočnými hitmi Roba Opatovského.

Viac informácií
11.09.2018

Silvestrovská „Dlouhá noc" s Helenou Vondráčkovou

Posledná noc v roku 2018 sa bude unášať v rytme hitov prvej dámy česko-slovenskej populárnej hudby. Koncert Heleny Vodráčkovej je súčasťou Silvestrovskej Dlouhej noci v Hoteli Lomnica, ktorá je výhradne určená ubytovaným hosťom.

Viac informácií
04.09.2018

FASHION SHOW BOGNER

Módne a kvalitné kúsky s puncom prestíže, úspechu a športovej elegancie značky BOGNER sú skvelou inšpiráciou pre váš zimný šatník. Načerpajte ju počas jedinečnej FASHION SHOW BOGNER a strávte príjemný večer v prítomnosti krásnych modelov a Simy Martausovej s kapelou.

Viac informácií
12.07.2018

Hudobné leto Hotela Lomnica

Pripravili sme si pre vás 2. ročník letnej hudobnej nádielky. Či máte radi klasiku, swing, jazz alebo ľudovú hudbu, u nás si prídete na svoje.

Viac informácií
12.06.2018

Nalaďte sa na vlnu tretieho ročníka hudobného eventu Symphony Night

Ak sa spoja štyri zvučné mená s Top Big Bandom pod vedením Adriána Harvana, famózne exteriérové priestory Prvej dámy Tatier do jedného umeleckého balíčka, je nad slnko jasné, že sa blíži udalosť roka – Symphony Night!

Viac informácií
24.04.2018

Noc múzeí a galérií v Hoteli Lomnica

Aj keď je široko-ďaleko známe, že Hotel Lomnica je galéria, v ktorej sa dá bývať, noc z 19. na 20. mája bude určite niečo EXTRA. Prečo by ste si ju nemali nechať ujsť?

Viac informácií
05.02.2018

Aká bude oslava Veľkej noci v Hoteli Lomnica?

Temperament, pestrosť a živočíšnosť sú synonymami osláv konca pôstneho obdobia a začiatku jari. V tomto duchu sa bude niesť aj program Veľkej noci so SĽUK-om v Hoteli Lomnica.

Viac informácií
05.02.2018

Robo Opatovský naživo v Hoteli Lomnica

Po natočení úspešného videoklipu sa Robo Opatovský vracia do Hotela Lomnica. V súčasnosti už naplno zarezáva na dolaďovaní marcového koncertného turné, ktorého sa môžete zúčastniť aj vy. Buďte pritom už 8. marca.

Viac informácií
31.01.2018

Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili?

Hotel Lomnica bol odjakživa srdcom kultúry Vysokých Tatier. Na jeho krásnu a kultúrne bohatú minulosť nadväzujeme aj v súčasnosti. Hotelový život sa nesnažíme ukrývať za našimi bránami, práve naopak.

Viac informácií