Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.

Kultúra
v Hoteli Lomnica

Srdečne vás pozývame

Hotel Lomnica bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto v súčasnosti podčiarkujú nielen originály obrazov v jeho priestoroch, ale aj vlastná galéria či kultúrne eventy. V interiéroch a exteriéroch hotela majú preto návštevníci možnosť zažiť uznávaných umelcov, hudobníkov či divadelníkov, ktorí svojím talentom vedia pravidelne všetkých nadchnúť. Keďže sa snažíme rozprúdiť život v Tatrách, podujatia plánujeme sezónne. V zime preto nechýbajú tradičné vianočné trhy a v horúcich dňoch exteriérové koncerty, ktoré zaručene dostanú všetkých do varu.

05.02.2018

Aká bude oslava Veľkej noci v Hoteli Lomnica?

Temperament, pestrosť a živočíšnosť sú synonymami osláv konca pôstneho obdobia a začiatku jari. V tomto duchu sa bude niesť aj program Veľkej noci so SĽUK-om v Hoteli Lomnica.

Viac informácií
05.02.2018

Robo Opatovský naživo v Hoteli Lomnica

Po natočení úspešného videoklipu sa Robo Opatovský vracia do Hotela Lomnica. V súčasnosti už naplno zarezáva na dolaďovaní marcového koncertného turné, ktorého sa môžete zúčastniť aj vy. Buďte pritom už 8. marca.

Viac informácií
31.01.2018

Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili?

Hotel Lomnica bol odjakživa srdcom kultúry Vysokých Tatier. Na jeho krásnu a kultúrne bohatú minulosť nadväzujeme aj v súčasnosti. Hotelový život sa nesnažíme ukrývať za našimi bránami, práve naopak.

Viac informácií