Kultúra
v Hoteli Lomnica

Srdečne vás pozývame

Hotel Lomnica bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto v súčasnosti podčiarkujú aj kultúrne eventy. Návštevníci majú možnosť zažiť uznávaných umelcov, hudobníkov či divadelníkov, ktorí svojím talentom vedia pravidelne všetkých nadchnúť. Keďže sa snažíme rozprúdiť život v Tatrách, podujatia plánujeme sezónne. V zime preto nechýbajú tradičné vianočné trhy a v horúcich dňoch exteriérové koncerty, ktoré zaručene dostanú všetkých do varu.

12.07.2018

Hudobné leto Hotela Lomnica

Pripravili sme si pre vás 2. ročník letnej hudobnej nádielky. Či máte radi klasiku, swing, jazz alebo ľudovú hudbu, u nás si prídete na svoje.

Viac informácií
12.06.2018

Nalaďte sa na vlnu tretieho ročníka hudobného eventu Symphony Night

Ak sa spoja štyri zvučné mená s Top Big Bandom pod vedením Adriána Harvana, famózne exteriérové priestory Prvej dámy Tatier do jedného umeleckého balíčka, je nad slnko jasné, že sa blíži udalosť roka – Symphony Night!

Viac informácií
24.04.2018

Noc múzeí a galérií v Hoteli Lomnica

Aj keď je široko-ďaleko známe, že Hotel Lomnica je galéria, v ktorej sa dá bývať, noc z 19. na 20. mája bude určite niečo EXTRA. Prečo by ste si ju nemali nechať ujsť?

Viac informácií
05.02.2018

Aká bude oslava Veľkej noci v Hoteli Lomnica?

Temperament, pestrosť a živočíšnosť sú synonymami osláv konca pôstneho obdobia a začiatku jari. V tomto duchu sa bude niesť aj program Veľkej noci so SĽUK-om v Hoteli Lomnica.

Viac informácií
05.02.2018

Robo Opatovský naživo v Hoteli Lomnica

Po natočení úspešného videoklipu sa Robo Opatovský vracia do Hotela Lomnica. V súčasnosti už naplno zarezáva na dolaďovaní marcového koncertného turné, ktorého sa môžete zúčastniť aj vy. Buďte pritom už 8. marca.

Viac informácií
31.01.2018

Chcete vedieť, čo sme si pre vás pripravili?

Hotel Lomnica bol odjakživa srdcom kultúry Vysokých Tatier. Na jeho krásnu a kultúrne bohatú minulosť nadväzujeme aj v súčasnosti. Hotelový život sa nesnažíme ukrývať za našimi bránami, práve naopak.

Viac informácií