Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.

Kongresy a firemné
akcie pre akékoľvek
profesie

Stretnutia, na ktoré nezabudnete

Hotel Lomnica je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej či rodinnej príležitosti – od firemných konferencií a workshopov až po oslavy či iné akcie. Vaše stretnutia a kreatívne schopnosti podporia veľkorysé kongresové sály, no aj decentné mini salóniky s rozlohou 4 m², nesúce jedinečnú atmosféru, ktorú dotvárajú dizajnové umelecké diela.

Eventy na mieru

Kongres manažérka - Marcela Galliková

Netradičnosť a originalita sú hlavné menovatele, ktorými sa riadime pri príprave špeciálnych konceptov na mieru. Nie sme zástancom klišé, ale kreatívnych vecí, ktoré sú citeľným rukopisom každého úspešného eventu, zorganizovaného v priestoroch Hotela Lomnica. Hlavný dôraz kladieme na to, aby boli prítomné firmy s naším zabezpečením za každých okolností spokojné. Ak totiž prebehne všetko bez stresu a akýchkoľvek problémov, event si znamenite užijú nielen hostia, ale aj organizátori.
Kontakt:
Marcela Galliková,

Kongres manažérka,
congress@hotellomnica.sk

Nezabudnuteľný zážitok si odniesli

Priestory pre vás

Biznis salónik 4 x 3,5 m 4 m² max. 6 osôb

Reprezentatívny biznis salónik ponúka priestor na menšie obchodné rokovania, online konferencie či konferenčné hovory. Miestnosť s nádychom elegancie podporí vaše kreatívne myslenie, v ktorom prekročíte hranice svojich možností.

Galéria I. 6,5 x 4 m 26 m² max. 8 osôb

Ak plánujete zorganizovať konferenciu či prezentáciu v užšom kruhu, útulná galéria s epickou atmosférou je pre vás tou správnou voľbou. V srdci hotelovej galérie si tiež môžete vychutnať viacchodovú degustačnú večeru pod vedením tímu profesionálov.

Galéria II. 10 x 4 m 40 m² max. 30 osôb

Pod historickými klenbami tejto galérie na vás čaká bohatá inšpirácia v podobe umeleckých diel od svetoznámych autorov, vďaka ktorým váš kongres povýšime na umenie. Obchodné stretnutia budú pre vás a vašich klientov nezabudnuteľné.

Konferenčná miestnosť I. 11 x 5 m 55 m² max. 35 osôb

Mimoriadne flexibilný konferenčný priestor premení vaše pracovné stretnutie, event, kongres či oslavu na zážitok. Dovoľte nám predviesť vám našu profesionalitu na najvyššej úrovni, aby sme dosiahli vašu absolútnu spokojnosť.

Konferenčná miestnosť II. 11 x 7 m 77 m² max. 70 osôb

Každý chce ponúknuť svojim hosťom len to najlepšie a u nás to platí dvojnásobne. Dôležité prezentácie, recepcie alebo gala oslavy zorganizujeme na mieru a podľa vašich špecifických požiadaviek a predstáv.

Konferenčná miestnosť I. + II. 12 x 11 m 132 m² max. 140 osôb

Veľkorysý konferenčný priestor v sebe skrýva viac, ako si možno myslíte. V modernej prístavbe hotela je možnosť rozdelenia miestnosti na dve menšie kongresové sály alebo jednu väčšiu. Profesionálne technické zabezpečenie je samozrejmosťou.

Teambuildingové aktivity

Ak máte záujem o teambuildingové aktivity, radi vám pripravíme ponuku ušitú na mieru s bohatým programom.