Späť na blog

Po natočení úspešného videoklipu sa Robo Opatovský vracia do Hotela Lomnica. V súčasnosti už naplno zarezáva na dolaďovaní marcového koncertného turné, ktorého sa môžete zúčastniť aj vy.
Buďte pritom už 8. marca.

Nebolo to tak dávno, čo sa v priestoroch Hotela Lomnica rozložil štáb, aby natočil videoklip k novému songu Roba Opatovského s názvom Keď muž miluje ženu.

V súčasnosti už spevák naplno zarezáva na dolaďovaní marcového koncertného turné, v rámci ktorého odznie aj spomínaný song, ktorý má u fanúšikov obrovský úspech. Na youtube už prekročil hranicu 300 000 videní.


Ak ste si ho zamilovali aj vy, príďte si ho vychutnať naživo do Hotela Lomnica, ktorý bol inšpiráciou k jeho vzniku.   

Okrem Bratislavy, Nového Mesta nad Váhom a Skalice, vystúpi Robo v marci aj v Tatranskej Lomnici. Koncertná šnúra bude v apríli pokračovať ďalej na východ a to do Košíc a Michaloviec.
Priestory hotela poskytujú neopakovateľnú atmosféru a akustiku, vďaka ktorej vytvoria tóny gitary v podaní Andreja Urminského, perkusií v podaní Štefana Bugalu a trúbky a akordeónu v rukách Ondreja Juráša zimomriavky na koži divákov.

 Neveríte?
 Príďte sa presvedčiť už 8. marca.
 Lístky na koncert kúpite exkluzívne v Hoteli Lomnica.
 Cena lístka je 12 €.


 Kontaktujte nás osobne, telefonicky alebo mailom.
 reception@hotellomnica.sk

+421 52 28 53 500


 Tešíme sa na vás.   

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.