Suite

Suites v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a histórie. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v našich suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky. Môžete sa spoľahnúť, že vás čaká príjemný a ničím nerušený pobyt.

Oddych bez kompromisov

Všetky suites v Hoteli Lomnica boli citlivo zariadené tak, aby odrážali tradíciu a zároveň splnili všetky vaše požiadavky. Na každom kroku pocítite zmysel pre detail a pohodlie, ktoré je u nás vždy na prvom mieste. Či už si doprajete oddych v dennej časti s príjemným posedením, alebo budete obdivovať výhľad, naše suites vás určite nesklamú.


Nadštandardné vybavenie

Vieme, že sa u nás chcete cítiť ako doma, a preto sme suites v Hoteli Lomnica navrhli s ohľadom na maximálny komfort. Všetky suites sú vybavené trezorom, čajovým servisom a dennou časťou ako stvorenou na relax. Pre náročnejších hostí je k dispozícii aj výnimočná Suite Mária Antoinetta ponúkajúca súkromie v podobe vlastnej terasy s vírivkou.

Všetko na dosah

U nás si môžete byť istí, že sme sa postarali o každý jeden detail. V izbe nájdete všetko, čo budete počas pobytu potrebovať, a v prípade špeciálnych požiadaviek ako prístelky alebo detskej postieľky vám vždy radi vyhovieme.

Jedinečný výhľad

Už pri prvom pohľade na krásy tatranskej prírody sa človeku zatají dych. Presne také pohľady na vás čakajú v oknách suites Hotela Lomnica, aby vás tak bezprostredne spojili s nedotknutou prírodou.

Priestor a štýl

Zabudnite na stiesnený pocit z malých izieb. Všetky suites v Hoteli Lomnica sú vzdušné, priestranné a zariadené v krásnom secesnom štýle, v ktorom sa budete cítiť naozaj výnimočne.


Ako doma

Suites v hoteli sú plne vybavené a v každej z nich nájdete presne to, čo od nadštandardného ubytovania očakávate. Na výber máte z troch CLASSIC SUITE a jednej Suite Mária Antoinetta.

  • Sprchovací kút alebo vaňa
  • Kozmetika ANNICK GOUTAL
  • Telefón, televízor a WiFi pripojenie zadarmo
  • Čajový servis
  • Pralinky a voda pri príchode
  • V Suite Mária Antoinetta vírivka pre 2 až 3 osoby na terase, interaktívne ozvučenie BOSE a výhľad na východ slnkaGastronómia na úrovni

Tradičná rakúsko-uhorská kuchyňa k Hotelu Lomnica jednoducho patrí. Nezabudnuteľné špeciality si pre vás pripravili reštaurácia Sissi, kaviareň Mozart a vináreň Franz Josef. Tešiť sa môžete na znamenitú gastronómiu, kvalitnú kávu, výber vína z celého sveta či dezerty vlastnej výroby.K vašim službám

Aby bol váš pobyt v Hoteli Lomnica maximálne komfortný a spĺňal všetky vaše požiadavky, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia. Pri dverách vás s úsmevom privíta spoľahlivý concierge, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.


“Mojím jednoduchým cieľom je byť pre Vás dokonalým hostiteľom. Spoločne s celým tímom sme vaším osobným sprievodcom zážitku v Hoteli Lomnica. Od prvého momentu až do chvíle, kedy prídete na to že vlastne nechcete odísť, sme tu pre vás.”

Majka Kováčová, Front Office Manažérka