Izba Štandard

Nájdite svoj vytúžený komfort v jednej z 59 nádherných izieb spájajúcich históriu s prvotriednym servisom. Okrem krásnych výhľadov na tatranské štíty u nás nájdete všetko, čo od moderne vybaveného hotela očakávate. Záleží nám na vašom pohodlí a preto si môžete byť istí, že vás čaká ničím nerušený pobyt, ktorý si naplno vychutnáte.

Tradícia na modernej úrovni

Všetky izby v Hoteli Lomnica sme zariaďovali s láskou, citom a úctou k tradícii, ktorú nielen uvidíte, ale aj zažijete. Nezabudli sme však pritom ani na dodržanie všetkých moderných štandardov, na ktoré ste zvyknutí. Užijete si tak historickú atmosféru a komfort zároveň.


Priestor a štýl

Zabudnite na stiesnený pocit z malých izieb. Všetky izby typu ŠTANDARD v Hoteli Lomnica s rozlohou 25m2 sú vzdušné, priestranné a zariadené v krásnom secesnom štýle, v ktorom sa budete cítiť naozaj výnimočne.

Najvyšší štandard

Ak chcete byť ešte bližšie k tatranskému čerstvému vzduchu, môžete si vybrať z ponuky izieb s balkónom. Mysleli sme aj na špecifické požiadavky a k dispozícii je takisto aj izba s bezbariérovým prístupom a v niektorých izbách možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Jedinečný výhľad

Už pri prvom pohľade na krásy tatranskej prírody sa človeku zatají dych. Presne také pohľady na vás čakajú v oknách izieb Hotela Lomnica, ktoré vás bezprostredne spoja s nedotknutou prírodou.

Všetko na dosah

U nás si môžete byť istí, že sme sa postarali o každý jeden detail. V izbe nájdete všetko, čo budete počas pobytu potrebovať, a v prípade špeciálnych požiadaviek vám vždy radi vyhovieme.


Cestujete s rodinou a deťmi?

V Hoteli Lomnica vás radi uvidíme s celou rodinou. Prichystali sme vám špeciálnu Rodinnú izbu s prepojenými izbami ideálnymi na ubytovanie rodiny. Na požiadanie vám vieme do izby zabezpečiť aj detskú postieľku pre vašu ratolesť.
Ako doma

Všetky izby v Hoteli Lomnica sú plne vybavené a v každej z nich nájdete presne to, čo od komfortného a bezproblémového ubytovania očakávate.

  • Sprchovací kút alebo vaňa
  • Kozmetika ANNICK GOUTAL
  • Telefón, televízor a WiFi pripojenie zadarmo
  • Trezor a minibar
  • Župan a papuče
  • Voda pri príchode


Gastronómia na úrovni

Tradičná rakúsko-uhorská kuchyňa k Hotelu Lomnica jednoducho patrí. Nezabudnuteľné špeciality si pre vás pripravili reštaurácia Sissi, kaviareň Mozart a vináreň Franz Josef. Tešiť sa môžete na znamenitú gastronómiu, kvalitnú kávu, výber vína z celého sveta či dezerty vlastnej výroby.K vašim službám

Aby bol váš pobyt v Hoteli Lomnica maximálne komfortný a spĺňal všetky vaše požiadavky, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia. Pri dverách vás s úsmevom privíta spoľahlivý concierge, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.


“Dobrý hotel sa vyznačuje flexibilitou. Preto je pre nás dôležité, aby ste si mohli z izieb typu ŠTANDARD vybrať takú, aká vám vyhovuje. V prípade špeciálnych potrieb sme tu vždy pre vás a spravíme všetko pre to, aby váš pobyt v Hoteli Lomnica bol dokonalý. Teším sa na vás.”

Marek Gnot, Concierge