Apartmány

Vychutnajte si luxus kombinujúci rakúsko-uhorskú tradíciu, moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je luxusné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie. Môžete si byť istí, že naše apartmány vám ponúknu všetko, čo od vynikajúceho ubytovania očakávate.

Neopakovateľná atmosféra

Každý zo štyroch apartmánov v Hoteli Lomnica vyniká vlastnou identitou a nesie meno iného člena kráľovskej rodiny. Tri sú situované v historickej časti hotela, dva z nich sú mezonetové. Najväčší z apartmánov, Mária Terézia, sa nachádza v novopostavenej hotelovej časti. Každý apartmán je zariadený v unikátnom štýle, ktorý bude nielen spĺňať vaše nároky na pohodlie, ale vášmu pobytu dodá aj neopakovateľnú atmosféru.


Nadštandardné vybavenie

Vieme, že sa u nás chcete cítiť ako doma, a preto sme apartmány v Hoteli Lomnica navrhli s ohľadom na maximálny komfort. Všetky apartmány sú vybavené trezorom a čajovým servisom a ponúkajú možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Najvyšší štandard

Ak chcete byť ešte bližšie k tatranskému čerstvému vzduchu, môžete si vybrať z ponuky izieb s balkónom. Mysleli sme aj na špecifické požiadavky a k dispozícii je takisto aj izba s bezbariérovým prístupom alebo na niektorých izbách možnosť prístelky.

Luxus na dosah

Mysleli sme aj na náročnejších klientov, pre ktorých sú k dispozícii obývačky v apartmánoch Ferdinand a Mária Terézia. Súčasťou ponuky druhého z nich je aj veľká terasa s vlastnou vírivkou, ktorá poskytne hosťom apartmánu nadštandardnú úroveň relaxu a súkromia.

Jedinečný výhľad

U nás si môžete byť istí, že sme sa postarali naozaj o každý detail. Na izbe nájdete všetko, čo k pobytu potrebujete a v prípade špeciálnych požiadaviek vám vždy radi vyhovieme.


Priestor a štýl

Zabudnite na stiesnený pocit z malých izieb. Všetky apartmány v Hoteli Lomnica sú vzdušné a priestranné. Každý je zariadený v inom štýle, aby ste sa počas vášho pobytu cítili naozaj výnimočne a mali možnosť si vybrať presne to, čo vám vyhovuje.
Kráľovská kvalita

Všetky apartmány v hoteli sú plne vybavené a v každom z nich nájdete presne to, čo od luxusného ubytovania očakávate. Každý apartmán má vlastnú identitu a štýl zariadenia, takže na svoje si príde naozaj každý.

  • Priestranná kúpeľňa a jedinečný nábytok
  • Výhľad na Lomnický štít, do záhrady alebo na park
  • Telefón, televízor a WiFi pripojenie zadarmo
  • Pralinky s ovocím a voda pri príchode
  • Kozmetika ANNICK GOUTAL alebo FLORIS LONDON
  • V apartmáne Mária Terézia vírivka pre 5 osôb s ozvučením BOSEGastronómia na úrovni

Tradičná rakúsko-uhorská kuchyňa k Hotelu Lomnica jednoducho patrí. Nezabudnuteľné špeciality si pre vás pripravili reštaurácia Sissi, kaviareň Mozart a vináreň Franz Josef. Tešiť sa môžete na znamenitú gastronómiu, kvalitnú kávu, výber vína z celého sveta či dezerty vlastnej výroby.
K vašim službám

Aby bol váš pobyt v Hoteli Lomnica maximálne komfortný a spĺňal všetky vaše požiadavky, pripravili sme pre vás celý rad služieb, ktoré vám pobyt u nás ešte viac spríjemnia. Pri dverách vás s úsmevom privíta spoľahlivý concierge, ktorý vám ochotne s čímkoľvek pomôže alebo poradí.


“Apartmány v Hoteli Lomnica sú mojou najväčšou pýchou. O každý sa starám tak, ako o skutočného člena kráľovskej rodiny – a presne tak sa v nich budete aj cítiť. Ak hľadáte ubytovanie bez kompromisov, ručím vám za to, že v našich apartmánoch ho nájdete.”

Marek Gnot, Concierge