Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.
logo of page

Zoberie vás do sféry nevšednosti

Reštaurácia Sissi sa radí k tým miestam, na ktorých sa realita vymyká pravidlám a gastronómia žije svoj príbeh tak, ako ho kedysi žila aj najkrajšia žena
19. storočia Alžbeta Bavorská, zvaná tiež Sissi. Skutočnosť sa v nej stáva fantáziou a fantázia skutočnosťou.   

Kuchyňa pod taktovkou profesionálov

Srdcom našej filozofie je byť divokí ale zároveň aj kultivovaní. Staráme sa o tradície ale snažíme sa ich tiež obnoviť a dať im našu tvár. Sme dôkladní v tom čo robíme so štipkou hravosti a ambicióznosti. Naša kuchyňa je všestranná, regionálna a inšpirovaná celým svetom. Sledujeme cyklus ročných období a reč prírody. Neustále skúmame a rozvíjame naše schopnosti, nové techniky a prísady.

Modré srdce reštaurácie

Na mieru vyrobená multifunkčná pec Molteni tvorí originálny prvok Reštaurácie Sissi. Legenda, ktorá už 90 rokov plní tie najtajnejšie túžby špičkových šéfkuchárov po celom svete, pomáha aj našim kuchárom denne dosahovať najvyššiu kvalitu každého pripravovaného pokrmu. Priamo pred očami hostí sa pod rukami profesionálov narodí jedlo s dokonalou chuťou, ktoré je prospešné pre telo a dušu.

Viac informácií
Relax a gastronómia Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať
Zistiť viac
Romantický pobyt u nás Romantické chvíle v Hoteli Lomnica
Zistiť viac

Zažite niečo nové

5-chodová degustačná večera


Koncept degustácie je založený na delikátnom výbere poctivých
a kvalitných sezónnych surovín, vďaka ktorým je možné vykúzliť doslova umenie na tanieri. Ich čerstvosť je základným predpokladom na to, aby bolo možné dosiahnuť unikátnu chuť hotového jedla,
a tým zabezpečiť hosťovi dokonalý gastronomický zážitok.

3-chodové menu


Základná ponuka degustačných menu je doplnená aj o novinku – exkluzívne 2-chodové menu, ktoré sa mení každý deň a informácie
o ňom sú k dispozícii deň vopred. Jeho súčasťou je i prekvapenie šéfkuchára, ako napríklad amuse bouche, dezert navyše či sorbet. Prekvapenie je stále vytvorené tak, aby bolo v harmónii s celým menu.

K vašim službám

Ak sa aj vy chcete nechať opantať úžasnou chuťou jedál pod taktovkou tímu profesionálov, rezervujte si stôl v Reštaurácii Sissi minimálne 24 hodín dopredu prostredníctvom webovej stránky www.hotellomnica.sk v časti Reštaurácia Sissi, telefonicky na čísle +421 52 285 3500 alebo e-mailom na reception@hotellomnica.sk.Vaša rezervácia bude platná po doručení potvrdzujúceho e-mailu z našej recepcie. Reštaurácia je vám k dispozícii od štvrtka do nedele v časoch 18.00, 18.40, 19.20 a 20.00 hod. Menu je podávané max. 8 osobám v jednom čase.

ikona Poctivé slovenské raňajky

Raňajky denne 7:00 ~ 11:00 hod.

Či už ste milovníkom chutnej praženice s čerstvým pečivom alebo si neviete predstaviť začiatok dňa bez lahodnej ovsenej kaše, u nás si každý splní svoj obľúbený ranný rituál. Milovníci slaných raňajok majú k dispozícii bohatý výber zo syrov, šuniek, jogurtov a nátierok od lokálnych farmárov. Naopak, tí sladko žijúci si môžu vyberať z rôznych sladkých koláčov, čerstvého pečiva, kaší, orieškov či sušeného a čerstvého ovocia.   

ikona Dokonalá harmónia chutí

Koncept je založený na delikátnom výbere poctivých a kvalitných sezónnych surovín, vďaka ktorým je možné vykúzliť doslova umenie na tanieri. Ich čerstvosť je základným predpokladom na to, aby sme dosiahli unikátnu chuť hotového jedla, a tým zabezpečili hosťovi dokonalý gastronomický zážitok. Preto je potrebné rezervovať si stôl minimálne 24 hodín vopred na presnú hodinu.

ikona Degustačné večere

Štvrtok - nedeľa 

18:00~22:00 hod.