Doprajte si zaslúženú odmenu v kaviarni Mozart. Na terase s výhľadom priamo na Lomnický štít si pochutíte na mimoriadne kvalitnej káve a dezertoch, ktoré sme pre vás s láskou napiekli priamo v hoteli. Príďte si oddýchnuť a na tomto jedinečnom mieste naplno vychutnať ducha Tatier.

Otváracie hodiny – Pondelok až Nedeľa – od 8.00 do 22.00

Oddych v tatranskom štýle

Kaviareň by nemala byť miestom, kde iba vypijete kávu a zaplatíte. Mala by byť priestorom na príjemné posedenie s priateľmi, rozjímanie pri novinách či knižke a ponorenie sa do atmosféry. Presne taká je kaviareň Mozart, v ktorej sa budete cítiť naozaj dobre.


“Dobrú kaviareň spoznáte podľa nálady, ktorá v nej prevláda. Mojou úlohou je preto nielen to, aby ste si pochutili na našich dezertoch a káve, ale hlavne aby ste sa u nás cítili príjemne. Môžete sa spoľahnúť, že dvere v kaviarni Mozart budete mať vždy otvorené.”

Matúš Reľovský, Šéfcukrár


Voňavá káva a čaj

Nechajte si odporučiť niektorú z výberových káv alebo ochutnajte naše kvalitné čaje. Obsluha kaviarne vám rada poradí a ponúkne to najlepšie presne podľa vašej chuti.
Lahodné dezerty

Ku kvalitnej káve či čaju je výborný dezert ako stvorený. V kaviarni Mozart vám radi ponúkneme chutné a vždy čerstvé koláčiky pripravené priamo u nás v Hoteli Lomnica.
Kontakt

Matúš Reľovský, Šéfcukrár
reception@hotellomnica.sk