Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.
logo of page

Priestor, s ktorým ladia tóny aj káva

Mozartova tvorba bola vždy živá a hravá, niekedy meditatívna, no za to vždy inšpiratívna. Hudobný svet známeho velikána sme vniesli aj do jedného z priestorov Prvej dámy Tatier. Spoznajte záplavu symfónií, vychádzajúcu zo zvučného piana, éterický pokoj v priestore, kávu, ktorá zahreje, či sladký dezert, chutný ako jedna báseň. V Kaviarni Mozart zažijete atmosféru, ktorej sa jednoducho nebudete vedieť vzdať.

Šéfcukrár

Matúš Reľovský


Dobrú kaviareň spoznáte podľa nálady, ktorá v nej vládne. Mojou úlohou je preto nielen to, aby ste si pochutili na našich dezertoch a káve, ale hlavne to, aby ste sa u nás cítili príjemne. Môžete sa spoľahnúť, že dvere v Kaviarni Mozart budete mať vždy otvorené.

Oddych v tatranskom štýle


Kaviareň by nemala byť miestom, kde iba vypijete kávu a zaplatíte. Mala by byť priestorom na príjemné posedenie s priateľmi, stretnutie s rodinou, rozjímanie pri novinách alebo pri vašej obľúbenej knihe. Nevynechajte preto cestu do výnimočnej Kaviarne Mozart. Ak nemáte náhodou svoj deň, náladu vám vylepší náš čokoládový Lomnica cake.