Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.
logo of page

Prostredie na plné vychutnávanie okamihu

Útulný priestor pod pôvodnými historickými klenbami hotela je predovšetkým pre ľudí, ktorí si krásy života vedia vychutnávať plnými dúškami. Na tomto čarovnom mieste s nádychom rakúsko-uhorskej  tradície si môžete dopriať nielen lahodné obedové menu, skorú večeru, ale tiež bohatý výber destilátov, cigár a prémiových vín.

Odporúčame rezerváciu stola minimálne 3 hodiny vopred. V opačnom prípade hotel nevie garantovať, že bude v reštaurácii k dispozícii vo večerných hodinách voľný stôl.

Atmosféra

Honosná atmosféra


Naša reštaurácia s vinárňou nenesie meno Franz Josef iba náhodou. Jej honosná atmosféra je totiž doslova oázou pokoja, či už ste osamote, alebo s priateľmi. Zastavte sa na pohárik a kus reči. Náš personál vám ochotne poradí s výberom a profesionálne zodpovie každú vašu zvedavú otázku. Pevne veríme, že návšteva našej vinárne bude pre vás nezabudnuteľná.

Ponuka

Starostlivo vyberaná ponuka


Či už máte radi prémiové víno celosvetových značiek, alebo si radi vychutnáte dobrú cigaru, personál Reštaurácie s vinárňou Franz Josef a cigarového baru, pre vás starostlivo vybral to najlepšie. V starodávnej vínnej pivnici objavíte čaro cigár, ktoré s vyberaným destilátom vytvoria súzvuk nezabudnuteľných chutí.


Tradičné menu

Ochutnajte tradičné jedlá pripravené s láskou a precíznosťou. Naša obsluha vám rada poradí s výberom a postará sa o to, aby ste na tanieri dostali presne to, čo vám najviac ulahodí a uspokojí vaše chuťové bunky. V ponuke je tradičná rakúsko-uhorská kuchyňa obohatená rôznymi špecialitami.

Tradičné menu

V papilote pečená žltá repa
s kozím syrom a figami,
v smrekovom mede naloženými orechami a paštrnákom

To najlepšie zo sveta vín

Vieme, že od vašej návštevy v Hoteli Lomnica očakávate to najlepšie nielen na tanieri, ale aj v pohári. Inšpirujte sa preto u nás výberom vín v spojení s chuťou domácich šuniek, nárezov či syrov zo slovenských fariem. Veď nie nadarmo sa hovorí, že syr je bratom vín. Rovnako ako víno, ani syr nie je rovnaký. Je vrtkavý ako láska a je potrebné nájsť pravú chvíľu, keď jeho lahodnosť vrcholí.


image