Či už máte radi prémiové víno alebo si radi vychutnáte dobrú cigaru, personál reštaurácie s vinárňou a cigarového baru Franz Josef pre vás starostlivo vybral to najlepšie z celého sveta. Historické klenbové priestory pivnice s obrazovou galériou vytvárajú neobyčajne príjemnú atmosféru a sú tak ideálnym prostredím na plné vychutnávanie okamihu.

Otváracie hodiny: 

Pondelok až Nedeľa – od 12.00 do 24.00

Nedeľa – Štvrtok do 19.30

Piatok – Sobota do 21.00

V prípade záujmu o obed, večeru je potrebná rezervácia stola vopred.

Zážitok pod klenbami

Reštaurácia s vinárňou Franz Josef je útulným priestorom s nádychom rakúsko-uhorskej tradície. V starodávnej vínnej pivnici vám radi ponúkneme naše tradičné menu či na obed alebo skoršiu večeru. Náš personál vám odporučí kvalitné výberové vína, destiláty a cigary, ktoré sú dokonalou bodkou za dňom. Odmeňte sa chuťami, pri ktorých sa skutočne uvoľníte.


“Naša reštaurácia s vinárňou nenesie meno Franz Josef iba náhodou. Jej honosná atmosféra je totiž doslova oázou pokoja, či už ste osamote alebo s priateľmi. Zastavte sa na pohárik a kus reči. Rád vám poradím s výberom a poviem viac. Verím, že návšteva našej vinárne bude pre vás nezabudnuteľná.”

Eduard Hybler, Sommeliér


Tradičné menu

Ochutnajte tradičné jedlá pripravené s láskou a precíznosťou. Naša obsluha vám rada poradí s výberom a postará sa o to, aby ste na tanieri dostali presne to, čo vám najviac ulahodí a uspokojí vaše chuťové bunky.
To najlepšie zo sveta vín

Vieme, že od vašej návštevy v Hoteli Lomnica očakávate to najlepšie nielen na tanieri, ale aj v pohári. Inšpirujte sa preto u nás výberom vín zo slovenských a svetových pivníc v spojení s chuťou domácich šuniek, nárezov či syrov zo slovenských fariem.  Veď nie nadarmo sa hovorí, že syr je bratom vín. Rovnako ako víno, ani syr nie je rovnaký. Je vrtkavý ako láska a je potrebné nájsť pravú chvíľu, kedy jeho lahodnosť vrcholí.
Kontakt

Eduard Hybler, Sommeliér
reception@hotellomnica.sk