Potešenie pre všetky zmysly

Tradičná rakúsko-uhorská kuchyňa k Hotelu Lomnica jednoducho patrí. Nezabudnuteľné špeciality si pre vás pripravili reštaurácia Sissi, kaviareň Mozart a reštaurácia s vinárňou Franz Josef. Tešiť sa môžete na znamenitú gastronómiu, výbornú kávu, výber vín z celého sveta či dezerty vlastnej výroby.

Špičkový koncept

Gastronomický koncept Hotela Lomnica bol od začiatku navrhnutý tak, aby splnil aj tie najnáročnejšie očakávania. Čakajú vás tri štýlové priestory, v ktorých sa o vás postará náš oddaný tím na čele so skúseným šéfkuchárom. Kladieme dôraz na výber kvalitných, čerstvých a sezónnych produktov a dávame si záležať na ich poctivom slovenskom pôvode. Či už ste fanúšik dobrého jedla, kávy alebo vína, u nás si prídete na svoje.


“Srdcom našej filozofie je byť divoký ale zároveň aj kultivovaný. Staráme sa o tradície ale snažíme sa ich aj obnoviť a dať im našu tvár. Sme dôkladní v tom čo robíme so štipkou hravosti a ambicióznosti. Naša kuchyňa je všestranná, regionálna a inšpirovaná celým svetom. Sledujeme cyklus ročných období a reč prírody. Neustále skúmame a rozvíjame naše schopnosti, nové techniky a prísady. Takto rastieme ”

Gabo Kocák, Executive Chef


Priestor na pôžitok

V Hoteli Lomnica si dávame záležať na tom, aby naša gastronómia bola pre vás zážitkom. Pripravili sme pre vás výnimočné potešenia od kráľovských raňajok v podobe bufetových stolov, cez výber voňavej kávy a vynikajúcich dezertov, až po večery strávené v neopakovateľnom prostredí reštaurácie či vinárne.

Kráľovské raňajky

Na raňajkách vás radi privítame kedykoľvek v časoch 7.00 – 11.00 hod. Nemusíte sa tak prispôsobovať hotelu. Hotel Lomnica sa prispôsobí vám.

Harmónia chutí

Uvedomujeme si, že v Hoteli Lomnica nehľadáte iba jedlo, ale dokonalo premyslený súzvuk chutí a vôní. Tie sme pretavili do jedinečného výberu jedál a dezertov, ktoré vám s láskou pripraví náš šéfkuchár. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, si môžete byť istí, že budete príjemne prekvapení.

Večerné posedenie s atmosférou

Odmeňte sa kvalitným vínom alebo cigarou v neopakovateľnej atmosfére tehlových priestorov našej vínnej pivnice. Zabudnite na starosti a doprajte si čas na pokojný rozhovor alebo obdivovanie umeleckých diel priamo v jej priestoroch.Kontakt

Eduard Hybler, F&B Manažér
reception@hotellomnica.sk