Elegancia v pohári a umenie na tanieri

Elegancia v pohári a umenie na tanieri

O tom, že pre našich hostí stále vymýšľame niečo nové, ste sa už mohli niekoľkokrát presvedčiť na vlastnej koži. Inak tomu nebude ani 3. júna 2017, kedy sme si pre vás opäť pripravili degustačný večer. V čom bude výnimočný tentoraz?

 

Okrem interaktívneho degustačného menu, ktoré pre vás pripraví náš šéfkuchár Gabo Kocák, k nám zavíta jeden z najlepších slovenských vinárov Vlado Mrva. Degustácia tých najlepších vín z vinárstva MRVA & STANKO spolu s odborným výkladom pána Mrvu spolu s kuchárskym umením Gaba Kocáka bude mimoriadnym zážitkom pre všetkých, ktorí si 3. júna nájdu cestu do Hotela Lomnica.

 

Na ceste za históriou vinárstva

Vinárstvo MRVA & STANKO vzniklo pred dvadsiatimi rokmi v roku 1997 a založili ho dvaja kamaráti. Peter Stanko, ktorý sa dlhé roky pohyboval v oblasti reklamy a propagácie, a Vladimír Mrva, vinár telom i dušou. Z tejto kombinácie tak nemohlo vzniknúť nič iné ako úspešné vinárstvo, ktoré poznajú nielen doma, ale aj vo svete.

Vína MRVA & STANKO boli už od svojich počiatkov výnimočné. Odrodové čisté, ľahké a svieže vína vytvárali ostrý kontrast so súdobými ťažkými vínami. Prvých 12-tisíc fliaš vína vyrobili kamaráti v malej rodinnej pivnici pri Trnave. Úspech však na seba nenechal dlho čakať a po kvalitnom slovenskom víne bol čoraz väčší dopyt.

 

Tie najlepšie odrody

Vinárstvo má každý rok v ponuke viac ako 15 druhov vína prvotriednej kvality, pričom pochádzajú nielen z tradičných, ale i moderných odrôd viniča. O tom, že vína sú vyrobené s láskou a úctou k tradičným spôsobom výroby, sa budete môcť presvedčiť aj vy už 3. júna. Sme priam nadšení, že nás svojou návštevou poctí jeden z najlepších vinárov, akých sme na Slovensku kedy mali. Nahliadnite do tajov vinárstva MRVA & STANKO spolu s Vladom Mrvom a pošteklite svoje chuťové poháriky famóznym jedlom Gaba Kocáka.

 

Rezervujte si stôl už teraz

Počet miest je obmedzený. Snažíme sa pre našich hostí počas degustačného večera zabezpečiť maximálny komfort a starostlivosť. Preto si miesto zarezervujte už teraz. Cena za osobu je 55 eur.


Predaj a rezervácie: reception@hotellomnica.sk, +421 522 853 500

HL_MRVA STANKO A5_3RND

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.