Cisárovná SISSI a jej fine dining

Cisárovná SISSI a jej fine dining

Hotel Lomnica otvára od 4.1.2017 svoj ďalší klenot. Reštaurácia SISSI je od dnešného dňa otvorená nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre širokú verejnosť. „Koncept, ktorý predstavujeme je iný, ako sú ľudia vo Vysokých Tatrách zvyknutí. Chceme hosťom ponúknuť zážitok, emóciu, ale taktiež je našim cieľom, aby si hostia pochutili na kvalitnom jedle,“ hovorí marketing & PR manažérka Lenka Maťašovská.

Reštaurácia SISSI je otvorená denne v čase od 18.00 do 22.00. Menu je zostavené zo sezónnych surovín a bude sa každý štvrťrok meniť, tak ako sa menia aj ročné obdobie. „Dôraz kladieme na čerstvosť surovín a naši dodávatelia sú prevažne z regiónu,“ predstavuje koncept Executive chef Gabo Kocák.

Hostia si môžu pochutnať na 5 alebo 8 chodovom degustačnom menu, pri ktorom nájdu zároveň aj ponuku skvelých vín, ktoré starostlivo vyberal špičkový someliér Eduard Hybler.

V prípade, že máte záujem o „fine dining“ u cisárovnej SISSI je nevyhnutné rezervovať si stôl minimálne 24 hodín vopred.

 

“Čistota produktov je podstatou našej filozofie cenenej všetkými umelcami a divákmi. Dosiahnuť úspech prostredníctvom kvality sa vždy začína základnými zložkami od našich výrobcov, prostredia, jednoduchosti a ich autenticity. Sústredíme sa na využitie klasických a nových metód, zachovanie identity, chuti a pôvodu surovín naším ponímaním. Vitajte v našom svete. ”

hotel-lomnica_priprava-25

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.