Champagne v Lomnici

Champagne v Lomnici

Spojeniu kvalitného šampanského, výnimočnej degustačnej večeri a príjemnému prostrediu históriou nabitej reštaurácii Sissi nebudete vedieť odolať. Chcete vedieť viac?

V srdci legendárnej oblasti Champagne v obci Mareuil-sur-Aÿ môžete nájsť legendárny „šampanský dom”, ktorý má už viac ako 200-ročnú rodinnú tradíciu. Všetko sa začalo v roku 1818, kedy Nicolas François Billecart a Elisabeth Salmon vinárstvo založili.

V ich hesle Uprednostni kvalitu, usiluj sa o dokonalosť” neskôr pokračovali aj ich nasledovníci a veríme, že sa o tom budete môcť presvedčiť aj vy v našom hoteli. Už 20. mája 2017.

Spoločne s vinárstvom Billecart-Salmon sme si pre vás pripravili degustačný večer, ktorý sa uskutoční v Reštaurácii Sissi. Večerom Vás bude sprevádzať šéfkuchár našej reštaurácie Gabo Kocák, ktorý má pre vás pripravený výnimočný gastronomický zážitok v podobe niekoľkochodovej degustačnej večere. Eric Calzolari, export manager Billecart-Salmon vás zas bude sprevádzať šumivým svetom jedného z najlepších šampanských na svete. Tešíme sa na Vás!

Čo musíte urobiť, aby ste sa stali súčasťou tohto výnimočného večera?

Miesta, respektíve stôl je možné kúpiť alebo rezervovať na e-mailovej adrese marketing@hotellomnica.sk alebo na telefónnom čísle +421 522 853 500. Pri premýšľaní však dlho neváhajte, pretože počet miest je obmedzený. Cena za jednu osobu je 70 eur.

Predaj a rezervácie: marketing@hotellomnica.sk, +421 522 853 500

HL_CHAMPAGNE_2RND

 

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.