Milí hostia, Pripravujeme pre Vás novinky v oblasti gastronómie, ktoré, žiaľ, vyžadujú rekonštrukčné práce a úpravy našej kuchyne a cukrárne. Z toho dôvodu sú Kaviareň Mozart, Reštaurácia Sissi a terasa v termíne od 17.4.-20.4. zatvorené. Ospravedlňujeme sa tešíme sa na Vašu návštevu.

Starostlivosť o krásu

Rozmaznajte sa ...

Neoddeliteľnou súčasťou wellness centra v Hoteli Lomnica je aj ponuka služieb starostlivosti o krásu v podobe kozmetiky, manikúry a pedikúry. Rozmaznajte sa a doprajte si príjemné chvíle, po ktorých sa budete cítiť mladší a krajší.

Kozmetické ošetrenia

Kozmetické ošetrenia šité na mieru

Ako je pre maliara každý obraz unikátnym dielom, pre kozmetičku je každá tvár špeciálnym plátnom so svojou jedinečnosťou. Keďže chceme v Hoteli Lomnica vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám, naše služby sme rozšírili o konzultácie o type pleti a ošetrenia šité na mieru, ktoré zaručia, že od nás budete odchádzať jedine s úsmevom.

Manikúra a pedikúra

Dotiahnite imidž do dokonalosti

Manikúra a pedikúra tvoria podstatnú zložku pri budovaní prvého dojmu, a preto chceme vašim nechtom dopriať len ten najlepší servis. U nás si môžete vyskúšať nielen klasickú či japonskú manikúru, ale aj Luxusnú spa manikúru a pedikúru, obohatenú špeciálnymi zábalmi.

Zažite náš Beauty salón so všetkým, čo k nemu patrí

Balíček pre 2 osoby

Balíček Beauty

Viac o ponuke

Čarovný únik od reality

promo image
promo logo

Chyťte druhý dych

viac o wellnesse
promo image
promo logo

Čas na zmenu?

viac o kaderníctve