Užite si Tatry naplno

Náš hotel, priamo v srdci Slovenska, ponúka kombináciu tradície, úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na prvotriednej úrovni.

Rezervácia ubytovania

Aké budú Vianoce v Hoteli Lomnica?

Chcete vedieť, čo sme pre vás pripravili?

Viac informácií

Vianoce v októbri

alebo natáčanie vianočného spotu

Viac informácií

Nové výstavy Galérie Lomnica

Pripravili sme darčeky pre milovníkov umenia

Viac informácií

Zážitky na mieru

Svoj pobyt v Tatrách môžete spestriť aj vďaka špeciálne navrhnutým kombináciám ubytovania, gastronómie a aktivít, ktoré nájdete len u nás. Urobte si v spomienkach poriadok a vymeňte zbytočné, spáľte pochmurné, oprašte príjemné a vyleštite radostné, ktoré vám pribudnú aj po výbere zo špeciálnej ponuky s názvom - Zážitok, na ktorý nezabudnete.

Komfort nadovšetko

Vaše pohodlie je pre nás prvoradé! Každý z nás si predsa zaslúži deň oddychu, v ktorom nestojí zoči-voči problémom, nehľadá žiadne riešenia a vychutnáva si len čaro prítomného okamihu. Dožičte si zaslúžený relax so šálkou horúcej kávy alebo kvalitného vína v obkolesení famóznych obrazov či v zákutiach wellness centra.

Viac o hoteli
Izba

Štandard

Všetky izby typu štandard v Hoteli Lomnica s rozlohou 25m² sú vzdušné a zariadené v krásnom secesnom štýle, vďaka ktorému sa budete cítiť naozaj výnimočne. Nezabudli sme však pritom ani na dodržanie všetkých moderných štandardov, na ktoré ste zvyknutí.

Rezervácia ubytovania
Izba

Suite

Suites v Hoteli Lomnica predstavujú dokonalý súzvuk nadštandardného ubytovania a histórie. Výnimočný servis a nádherné výhľady priamo na Vysoké Tatry sú v našich suites samozrejmosťou, rovnako ako moderné vybavenie spĺňajúce aj tie najvyššie nároky.

Rezervácia ubytovania
Izba

Apartmán

Vychutnajte si luxus kombinujúci rakúsko-uhorskú tradíciu, moderné vybavenie a ukážkový servis. Každý apartmán v Hoteli Lomnica je jedinečný, no spoločným menovateľom je luxusné vybavenie, nádherný výhľad a štýlový priestor, v ktorom nájdete vytúžené pohodlie.

Rezervácia ubytovania

Priestor na pôžitok

V Hoteli Lomnica si dávame záležať na tom, aby bola naša gastronómia pre vás zážitkom. Pripravili sme pre vás výnimočné potešenia od poctivých slovenských raňajok v podobe bufetových stolov, cez výber voňavej kávy a vynikajúcich dezertov, až po večery strávené v neopakovateľnom prostredí reštaurácie či vinárne.

VIAC O GASTRONÓMIÍ
Logo

Kaviareň s terasou a výhľadom na Lomnický štít ponúkne posedenie pri káve a cukrovinkách vlastnej výroby.

Viac informácií
promo
Logo

Fine dining, sezónnosť, čerstvosť, degustačné menu spojené s kvalitným vínom, profesionálna obsluha, individuálny prístup.

Viac informácií
promo
Logo

Vináreň s vlastnou kuchyňou a priestorom pre menšie eventy vás privíta na degustácii či posedení s kvalitným vínom.

Viac informácií
promo

Novinky na váš e-mail

Nepremeškajte akcie, pozvánky na koncerty a ďalšie novinky z Hotela Lomnica. Zadajte váš e-mail a o všetkom sa dozviete medzi prvými.

Kontakt

VŠETKY KONTAKTY

Ako sa k nám dostanete

ikona Autom

Autom sa môžete pohodlne doviezť až pred hotel. Parkovanie je zabezpečené na vyhradenom parkovisku pri hoteli alebo za poplatok v hotelovej podzemnej garáži. 

Pre elektromobily sú za poplatok k dispozícii dve nabíjacie stanice – jedna dvojmiestna na vonkajšom parkovisku (dostupná aj pre neubytovaných hostí) a jedna jednomiestna v podzemnej garáži.

ikona Vlakom

Na vlakovú stanicu Tatranská Lomnica sa jednoducho dostanete priamym vlakovým spojením zo stanice Poprad-Tatry. Využiť však môžete aj Tatranskú elektrickú železnicu, ktorou sa k nám dostanete zo stanice Starý Smokovec. Odporúčame ju aj ako pohodlné spojenie s okolím. Jazdí na trase Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso a Starý Smokovec – Tatranská Lomnica.

ikona Autobusom

Hotel Lomnica sa nachádza nedaľeko autobusovej stanice v Tatranskej Lomnici, na ktorú sa dostanete autobusom prakticky odkiaľkoľvek.

ikona Hotelový transfer

Pre maximálny komfort môžete využiť na presun do hotela služby hotelového transferu. V prípade záujmu nám, prosím, špecifikujte svoju požiadavku pri rezervácii ubytovania.